NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Queen Symfonicznie

5 marca | 19:30 - 21:30

5 marca 2022 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE będzie obchodził w rodzinnej Łodzi swoje X-lecie! Podczas specjalnego koncertu w poszerzonym składzie, chór i orkiestra Alla Vienna podsumują 10 lat działalności w miejscu, w którym zaczęła się ich przygoda z muzyką Queen. Zapraszamy w  sobotę 5 marca 2022 do Klubu Wytwórnia (ul. Łąkowa 29). Początek koncertów o 16:00 i 19:30

Trudno w to uwierzyć, ale koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 10 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na blisko 300 dotychczasowych koncertach pojawiło się przeszło 200000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018, oraz na obchodach 75 rocznicy urodzin Freddiego na krakowskim Rynku we wrześniu 2021.

Na specjalnych koncertach usłyszymy nowe i dawno nie grane utwory, w rolę Freddiego Mercury’ego wcieli się Sebastian Machalski a na gitarze zagra Darek Wawrzyniak.

Szczegóły

Data:
5 marca
Godzina:
19:30 - 21:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Klub Wytwórnia
Łąkowa 29
Łódź, łódzkie 90-554 Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*