NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Queen Symfonicznie

29 maja | 16:00 - 22:00

o godz. 16 i 19
Queen Symfonicznie

Organizator: Fantom Media
Bilety na miejsca siedzące, numerowane: od 109 zł dostępne w sieciach Ticketmaster/Eventim/Media Markt/Ebilet/Ekobilet oraz w kasie klubu

Harmonogram:

Koncert I:
15:30 Otwarcie bramek
16:00 Start koncertu

Koncert II:
19:00 Otwarcie bramek
19:30 Start koncertu

QUEEN SYMFONICZNIE wiosną dwa razy w Łodzi! Klub Wytwórnia – 17 maja 2020!

17 maja 2020 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE ponownie wystąpi w rodzinnej Łodzi! Po czterech wyprzedanych jesiennych koncertach, zespół znów zagra w swoim mieście, tym razem w klubie Wytwórnia, w składzie powiększonym o 5 muzyków. Zapraszamy dwukrotnie w niedzielę 17 maja 2020, początek koncertów o 16:00 i 19:30.

Będzie to symboliczny powrót po ośmiu latach do miejsca, w którym wszystko się zaczęło, ponieważ premierowy koncert projektu miał miejsce właśnie w klubie Wytwórnia jesienią 2011 roku.

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 7 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 200 dotychczasowych koncertach pojawiło się około 150 000 widzów, a każdy występ cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności, która nieustannie wypełnia sale do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018.

QUEEN SYMFONICZNIE to dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, wypełniony najwspanialszymi kompozycjami grupy Queen. Finał występu uświetni także występ solisty wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 12 instrumentów. W drugiej części koncertu wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.

Szczegóły

Data:
29 maja
Czas:
16:00 - 22:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Klub Wytwórnia
Łąkowa 29
Łódź, łódzkie 90-554 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.wytwornia.pl

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*