NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dalej się nie dało? Czyli dwa miesiące w Papui-Nowej Gwinei

19 lutego | 18:30 - 20:30

Dalej się nie dało? Nie, nie dało się!

Do samego końca nikt z moich znajomych nie wierzył, że wyruszam z plecakiem w samotną podróż na koniec świata. Świata, o którym praktycznie nikt nic nie wie, a krążące legendy wzbudzają przestrach zmieszany z niedowierzaniem. Szamani, kanibale, zapierające dech w piersiach widoczki i niespotykany nigdzie indziej skok cywilizacyjny – o tym wszystkim, a może nawet o czymś jeszcze, chcę Wam opowiedzieć!

Moja wyprawa była, jako jedna z nielicznych w moim życiu, zaplanowana z półrocznym wyprzedzeniem. Jednak w rzeczywistości absolutnie nic nie wyszło tak jak to sobie wymyśliłam. Wdrapywanie się o wschodzie słońca na najwyższy szczyt Oceanii, przyjęcie do papuaskiego klanu, praca w szpitalu, rafy koralowe i dzikie plaże, całkowity luz, PNGtime i zapominanie o tym, że istnieje coś takiego jak internet… W ostatecznym rozrachunku to co mnie spotkało, całkowicie przerosło moje wyobrażenia czy oczekiwana związane z tym wyjazdem. Głównie dzięki naprawdę wyjątkowym ludziom, których spotkałam na swojej drodze. Bez cienia wątpliwości mogę powiedzieć, że była to podróż, która mnie zmieniła. I tak samo, bez cienia wątpliwości, mogę powiedzieć, że jeszcze tam wrócę!

Interesuje Cię Papua Nowa Gwinea, a może wręcz przeciwnie – nic o niej nie wiesz? Nie ma to znaczenia! Wpadaj, jesteś mile widziany!

Szczegóły

Data:
19 lutego
Czas:
18:30 - 20:30
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Z innej beczki
Moniuszki 6
Łódź, łódzkie Polska
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/wielokran.z.innej.beczki