NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Psi Patrol w Ptak Outlet

17 czerwca - 18 czerwca

Spotkanie z „Psim Patrolem” w Centrum Handlowym Ptak Outlet!

 

Już 17 i 18 czerwca 2022 r. w godzinach od 11:00 do 19:00, Centrum Handlowe Ptak Outlet w Rzgowie zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy z bohaterami serialu animowanego „Psi Patrol” – Chase’m i Marshallem. Najmłodsi będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez bohaterską ekipę wyzwania, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Wielbicieli trudnych do rozwikłania zagadek zapraszamy na stanowisko policyjne, gdzie zostawią swój odcisk palca i obejrzą go przez lupę. Wraz ze Skye przygotowaliśmy taneczne wyzwanie, sprawdź czy dasz radę! Na stanowisku multimedialnym na dzieci będzie czekała aplikacja edukacyjna, która pomoże im w nauce numerów alarmowych.

 

Mamy także Eko Strefę! Wyrób w sobie eko-nawyki i dowiedz się jak segregować odpady.
3… 2… 1… dla fotoreporterów! To będzie jedyna okazja, aby zdobyć zdjęcie z dzielnym Marshall’em  w jego strażackim wozie. To będzie niezapomniana pamiątka na lata.

 

Na stanowisku Adventure Bay, najmłodsi będą mogli sprawdzić jak dobrze znają imiona bohaterów naszej bajki, a także wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez animatora. Na dzieci będą czekały upominki!

 

To jeszcze nie koniec niespodzianek! Odbierz lub zrób sam swojego nowego przyjaciela – na stanowisku balonowe zoo! Piesek, wąż, konik, kotek, a może ośmiornica?

 

W czasie eventu dzieci będą też miały okazję spotkać Chase’a i Marshalla, którzy zaproszą Gości do wspólnych zdjęć.

Szczegóły

Początek:
17 czerwca
Koniec:
18 czerwca
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Ptak Outlet
Rzgów łódzkie Poland + Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*