NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Przytupajka z kapelą Stepień/Grabowska

7 sierpnia | 20:00 - 22:00

Zapraszamy na taneczne harce z
kapelą STĘPIEŃ / GRABOWSKA

Nasze kipiszowe wnętrza i ogrody wypełni muzyka tradycyjna z centralnej polski. STĘPIEŃ / GRABOWSKA uczą się jej przeczesując archiwa i bezpośrednio od wiejskich mistrzów muzykantów. Od skocznych i wesołych melodii wolą te bujające, melancholijne i transowe.

Skład: Maria Stępień – skrzypce, baraban; Róża Grabowska – skrzypce, baraban ; Antek Hasso-Agopsowicz – Wodzirej.

Róża Grabowska – śpiewaczka, instrumentalistka, animatorka kultury. Prowadzi warsztaty rozwijania umiejętności wokalnych i pracy z głosem dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Współpracując ze Stowarzyszeniem ONJATY propaguje polską kulturę i muzykę tradycyjną. Laureatka konkursu Stara Tradycja 2018, wraz ze swoim zespołem O!Statki.

Maria Stępień – skrzypaczka, animatorka kultury. Od 2011 r. zajmuje się polską muzyką ludową. Gra w kapeli ludowej Dobrzeliniacy oraz w zespołach Kożuch, Raraszek i Radical Polish Ansamble. Laureatka wielu nagród w konkursach muzyki ludowej i folkowej – m.in. Grand Prix na Festiwalu Folkowym Polskiego Radia „Nowa Tradycja” w 2016 roku, z zespołem Kożuch.

WSTĘP WOLNY
Zapewnimy Wam możliwie bezpieczne warunki, ale nie zapominajcie, by troszczyć się o siebie, weźcie maseczki. Płynem do dezynfekcji z olejkiem cynamonowym dysponujemy w dużych ilościach.

Szczegóły

Data:
7 sierpnia
Czas:
20:00 - 22:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

KIPISZ
Piotrkowska 282
Łódź, łódzkie
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*