Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Przekręt (Nie)Doskonały

Maj 26 | 16:00 - 21:00

26 maja, w godz. 16:00 i 19:15 w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi zostanie wystawiony spektakl „Przekręt (Nie)Doskonały”.

„Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?” to smakowity kąsek dla wielbicieli komedii. Poszukiwanie sposobów na zwiększenie zysków może prowadzić do wielu zaskakujących zdarzeń. Zwłaszcza, gdy metody na pomnożenie pieniędzy nie do końca są uczciwe. Co może się wydarzyć, gdy przekręt wyjdzie na jaw? Kto jest przyzwoity, a kto oszukuje? I kim właściwie w tej intrydze jest Panna Flint?

Feeria błyskotliwych żartów i nagłych zwrotów akcji w brawurowym wykonaniu lubianych aktorów to gwarancja doskonałej zabawy. Splot zaskakujących zdarzeń zachwyca humorem i dowcipem. A wszystko za sprawą pewnej tajemniczej Panny Flint, od której zaczyna się wielki przekręt finansowy. Całość sprawia, że widzowie mają okazję zobaczyć przedstawienie najwyższej próby.

Na trwające 160 minut z przerwą przedstawienie można kupować bilety w portalach: www.ebilet.pl i www.kupbilecik.pl

Zamówienie na bilety grupowe można składać telefonicznie pod nr telefonu 85 748 96 00, lub drogą mailową piotr.sobczynski@polskapress.pl.

 

Szczegóły

Data:
Maj 26
Czas:
16:00 - 21:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Teatr im. Stefana Jaracza
Jaracza 27
Łodź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.teatr-jaracza.lodz.pl/