NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Półkolonie – W czasach grodów, zamków, smoków i rycerzy

25 lipca - 29 lipca

„Grody, zamki, smoki i rycerze” to niepowtarzalna okazja do spędzenia pięciu dni pełnych rozrywek i aktywności ruchowych. W czasie wakacji odbędą się zajęcia rzemieślnicze, teatralne, żywe lekcje historii i spotkania ze sztuką dawną. Uczestnicy poznają nie tyko wystawy stałe i czasową naszego muzeum, ale również na całodniową wycieczkę na nowo otwarte grodzisko w Tumie. Edukatorzy MAiE zadbają o to by zabawa łączyła się z wiedzą.
Turnusy odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod opieką wykwalifikowanych opiekunów wypoczynku. Zapewniamy też trzy posiłki dziennie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek). Zapewniamy jednodniową wycieczkę do Grodziska w Tumie oraz Skansenu Łęczycka Zagroda Chłopska.
Terminy turnusów:
Turnus 1: 11-15 lipca 2022
Turnus 2: 25-29 lipca 2022
Turnus 3: 22-26 sierpnia 2022
Zapisy: Zgłoszenia udziału w zajęciach poprzez przesłanie uzupełnionej karty kwalifikacyjnej oraz umowy przyjmowane są mailowo: edukacja@maie.lodz.pl lub osobiście w siedzibie muzeum na placu Wolności 14 w Dziale Edukacji w godzinach 8.00-16.00.
Koszt: 490 zł brutto za pierwsze dziecko i 450 zł za drugie i każde kolejne – do zapłaty przelewem na konto najpóźniej na dwa tygodnie przed wybranym turnusem.
Wszystkich informacji udzielamy telefonicznie 665 655 606 lub mailowo: edukacja@maie.lodz.pl
Karta kwalifikacyjna i umowa – do pobrania i odesłania na e-maila w formie elektronicznej. Prosimy o odesłanie tylko i wyłącznie w wersji elektronicznej (edytowalnej), bez podpisu. https://www.maie.lodz.pl/pl/edukacja-1/polkolonie-ferie/

Szczegóły

Początek:
25 lipca
Koniec:
29 lipca
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne w Łodzi
Plac Wolności 14
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*