NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kalejdoskop | John Waiter

17 października 2020 | 22:00 - 23:59

Witajcie!


Po lecie pełnym plenerowych wydarzeń czas przenieść się w jesienno-zimowy sezon klubowy. Postaramy się, żeby ten czas był wyjątkowy, a muzyczne uniesienia niezapomniane.


Kalejdoskop to muzyczne doświadczenie, które pozwoli Wam przenieść się w inny wymiar, pełen głębokich dźwięków i zmiennych obrazów, które razem dają to, czego oczekujemy od dobrej imprezy.


Line-up


JOHN WAITER [Sfinks 700]

Rezydent legendarnego, sopockiego Sfinks700, miłośnik życia nocnego. Bardzo skrupulatny w selekcji, w setach łączy dźwięki mroczne oraz przestrzenne lub melodyjne i dynamicznie. Ma za sobą występy w takich miejscach jak Wisłoujście, Instytut, Smolna,
czy Prozak, dzieląc przy okazji scenę z najlepszymi z kraju i świata.


PELSKI [Wstydart]

Przedstawiciel łódzkiego kolektywu artystycznego Wstydart, oraz kolektywu dj’skiego o tej samej nazwie. Organizator imprez. Jako początkujący DJ eksploruje różne zakątki muzyki elektronicznej, dobrze czuje się z progresywną warmup’ową selekcją, ale coraz więcej radości sprawiają mu mocniejsze brzmienia.


EXPECTED GATES [SZCHDZT/Pogotowie Techno]

Kolektyw producencko-Dj-ski z Łodzi specjalizujący się w szeroko pojętej muzyce elektronicznej/techno. Odpowiadają za powszechnie znany cykl “Szukam Chłopaka/Dziewczyny Techno”.


VHT [HOUT]

Reprezentant łódzkiej sceny klubowej, pasjonat dźwięków i dobrych imprez. W jego selekcjach można odnaleźć różne odmiany house’u, a w ostatnim czasie coraz cześciej kawałki melodycznego techno. W setach przede wszystkim kieruję się pozytywną energią, którą zaraża słuchaczy.


TAX:

Przedsprzedaż (wersja papierowa) 15 PLN / W dniu imprezy 20 PLN


Wszystkie osoby wybierające się na wydarzenie prosimy o przestrzeganie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

 

Szczegóły

Data:
17 października 2020
Czas:
22:00 - 23:59
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Konkret
Więckowskiego 36
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*