NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert inaugurujący sezon 2020/2021

13 września 2020 | 18:00 19:00

 

Rozpoczynamy nowy sezon artystyczny 2020/2021!

Po prawie półrocznej przerwie, chcemy się z Państwem przywitać tak jak umiemy najlepiej- tanecznie i z przytupem. Sytuacja wywołana pandemią COVID-19 dla wszystkich była sytuacją wyjątkowo trudną. Pomimo lekcji online, ćwiczeń w domu, nie mogliśmy podzielić się z Państwem owocami naszej pracy. Nic nie jest w stanie zastąpić bezpośredniego kontaktu Artysta-Widz.

Dlatego nie czekając dłużej zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Piotrkowskiej 282 a. Jak zwykle na naszych koncertach będzie kolorowo, zapewniamy zapierające dech w piersiach układy taneczny, fantastyczną muzykę na żywo, chwile radości i wzruszenia. Z uwagi na trwającą pandemię ilość miejsc na Sali jest ograniczona, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja biletów (cena biletu to 30 zł) drogą mailową ( harnam@pos.lodz.pl ).

Prosimy napisać ile biletów chcą Państwo zakupić, oraz nazwisko i numer telefonu osoby, która będzie odbierać bilety. W trakcie trwania koncertu obowiązuje zakrywanie nosa i ust maseczką lub przyłbicą. Przed koncertem należy zdezynfekować ręce.

Szczegóły

Data:
13 września
Czas:
18:00 – 19:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Harnam

Piotrkowska 282a
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
http://harnam.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*