NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Port Łódź – 5-7 lipca

5 lipca 2019 - 7 lipca 2019

Z Portem Łódź rakietą do gwiazd!
W Port Łódź Junior na dobre zagościły wakacje i jeszcze więcej fantastycznych pomysłów na zabawy dla wszystkich dzieci. Jakie atrakcje czekają na najmłodszych w najbliższych dniach w sali zabaw Centrum?
TANIEC UFOLUDKÓW!
Do soboty 6 lipca w „Juniorze” maluchy budować będą… własną stację kosmiczną, w której pojawią się najprawdziwsi Marsjanie. Ugościmy ich i wspólnie wykonamy taniec ufoludków. Pokażemy, że w Port Łódź Junior potrafimy się wspaniale bawić! Animatorki zaplanowały dla najmłodszych ponadto mnóstwo dodatkowych atrakcji, jak poszukiwanie gwiazd, zajmowanie odległych planet, a nawet – specjalne wyścigi po drodze mlecznej! Każdy maluch będzie mieć też okazję by na zajęciach manualnych zbudować swoją własną rakietę. Lecimy wspólnie na gwiezdną przygodę?
MALI ARCHEOLODZY
Dinozaury, piramidy i mumie! Od następnego tygodnia (poniedziałek 8 lipca do soboty 13 lipca) Port Łódź Junior zaprasza wszystkie dzieci do codziennej zabawy w wykopaliska. Najmłodsi poczują się jak prawdziwy archeolodzy na wielkiej wyprawie. Będziemy odkrywać dinozaury, wędrować po piramidach, a nawet spotkamy mumię! Kto ucieknie zanim mumia go złapie? Mnóstwo fantastycznej zabawy i śmiechu gwarantowane!
Wszystkie atrakcje, które odbywają się w Port Łódź Junior są bezpłatne. Sala zabaw zlokalizowana obok strefy restauracyjnej Centrum zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat, codziennie (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w godzinach 10:00 – 20:00.

Czas na wrotki! Port Łódź zaprasza na Patio!
Wakacje zobowiązują! Latem warto dać sobie czas na pofolgowanie i zabawę, szczególnie w tak piękną słoneczną pogodę! Na Patio Portu Łódź w pobliżu urokliwej fontanny przez całe wakacje funkcjonuje bezpłatna wrotkarnia „pod chmurką”. To wspaniała propozycja na spędzenie wolnego czasu dla wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek.
Niezależnie od wieku każdy może spróbować jazdy na wrotkach, od malucha do seniora – a najlepiej wspólnie! Wystarczy zabrać ze sobą rodzinę oraz przyjaciół, założyć buty na kółkach i mamy gotowy przepis na udaną zabawę. Wrotkarnia zlokalizowana na Patio Portu Łódź otwarta jest codziennie (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w godzinach 12:00 – 20:00 i oferuje 200 mkw. profesjonalnej powierzchni do jazdy. Każdy bezpłatnie może w niej wypożyczyć odpowiednio dopasowaną do siebie parę wrotek, a także kask i ochraniacze. Jeśli jesteśmy początkującymi wrotkarzami lub chcemy dopiero zacząć przygodę w butach na kółkach – poprośmy o wsparcie instruktorów. Są oni dostępni we wrotkarni w każdą wakacyjną sobotę oraz niedzielę handlową. Instruktorzy służą pomocą nie tylko w nauce jazdy, ale także wsparciem w podszkoleniu techniki poruszania się na wrotkach.
Do korzystania z wrotkarni Port Łódź zaprasza również grupy zorganizowane. Więcej informacji oraz kontakt do organizatora w celu rezerwacji godziny dla grupy znajduje się na stronie http://kolowrotki.com.pl/
Patio Portu Łódź, gdzie funkcjonuje wrotkarnia, łączy się bezpośrednio ze strefą restauracyjną Centrum, zatem gdy zgłodniejemy w każdym momencie możemy udać się na odpoczynek i pyszny obiad.

Lokalni producenci w Porcie Łódź
Od dziś do soboty 6 lipca w Porcie Łódź trwa Jarmark Produktów Regionalnych. Wystawcy zapraszają Klientów do odwiedzenia ich stoisk, które zlokalizowane są w Centrum obok sklepu Media Markt.
Jarmark funkcjonuje w godzinach otwarcia Portu Łódź, czyli od 10:00 do 21:00. Znajdziemy na nim świeże, nieprzetworzone produkty sprzedawane prosto od producentów, których atutem jest to, że pozbawione są wszelkich ulepszaczy i sztucznych dodatków.
Co zakupimy na Jarmarku? Wystawcy oferują ręcznie wyrabiane sery, prawdziwe miody z lokalnych pasiek, czy chrupiące pieczywo wypiekane na naturalnym zakwasie. Na stoiskach wystawców zakupimy również ryby, wędliny wędzone tradycyjnymi metodami oraz różnorodne przyprawy.

Szczegóły

Początek:
5 lipca 2019
Koniec:
7 lipca 2019
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Port Łódź
Pabianicka 245
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*