NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Port Łódź – 26-28 lipca

26 lipca 2019 - 28 lipca 2019

Mega zabawa na wrotkach w Porcie Łódź
45 par butów na kółkach, kaski, ochraniacze oraz 200 mkw. profesjonalnej powierzchni do jazdy – Port Łódź zaprasza do wspólnej zabawy w bezpłatnej wrotkarni zlokalizowanej w najbardziej urokliwym miejscu, na Patio Centrum.
Wrotkowisko czynne jest codziennie (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w godzinach 12:00 – 20:00. Każdy, bez względu na wiek, przez całe wakacje może skorzystać z bezpłatnej wypożyczalni sprzętu oraz samej wrotkarni „pod chmurką” i aktywnie spędzić czas z rodziną lub znajomymi. Do jazdy na wrotkach Centrum zaprasza także dzieci z półkolonii wraz z opiekunami oraz inne grupy zorganizowane. Torowisko można zarezerwować na konkretny dzień i godzinę korzystając z kontaktu podanego na stronie http://kolowrotki.com.pl/
Wrotki łączą pokolenia! Uwielbiają je zarówno dzieci, młodzież, jak i rodzice, a nawet dziadkowie. Warto skorzystać z wakacyjnej propozycji Portu Łódź i wybrać się wspólnie na wrotki! Wspaniała zabawa – gwarantowana! Dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z wrotkami, a także dla tych, którzy chcieliby podszkolić swoją technikę jazdy na ośmiu kółkach, Port Łódź zorganizował możliwość bezpłatnej konsultacji z trenerem. Z usługi można skorzystać w każdą sobotę oraz niedzielę handlową w godzinach otwarcia wrotkowiska.
Wrotkarnia na Patio zlokalizowana jest tuż obok strefy restauracyjnej Centrum i połączona z nią wejściem, zatem gdy zgłodniejemy lub zachce nam się pić wszystko mamy pod ręką!

Odwiedź „Miasto Robotów” w Porcie Łódź
Są najnowszej generacji i pochodzą w różnych zakątków świata – USA, Japonii, Korei Południowej, Francji, Wielkiej Brytanii i Rosji. Mowa o 72 inteligentnych robotach, które oglądać można na specjalnej wystawie zorganizowanej w Porcie Łódź.
Riti, humanoidalny Matthiew, Kevin, robopiesek Aibo, a nawet pierwsza na świecie roboryba – to tylko niektóre roboty, które oglądać można na specjalnej wystawie w Porcie Łódź jeszcze do 18 sierpnia. Wystawa zlokalizowana jest przy strefie restauracyjnej Centrum i otwarta jest przez siedem dni w tygodniu, w tym także we wszystkie niedziele. „Miasto Robotów” odwiedzić można zatem w godzinach 10:00 – 21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 10:00 do 20:00 w niedziele.
Poza spotkaniem z inteligentnymi robotami, które sprzątają, śmieją się, przytulają a nawet zaparzą kawę, na wystawie można przenieść się do interaktywnej przestrzeni kosmicznej. Najnowsze technologie sprawią, że poczujemy się niczym astronauta w kosmosie, a na dodatek będziemy mieć wpływ na wszystkie wydarzenia! Będziemy świadkami Wielkiego Wybuchu, zamienimy się w gwiazdę, a nawet spotkamy kosmitów! „Miasto Robotów” to także niezwykłe i zaawansowane technologicznie hologramy, które zobaczymy i pokierujemy nimi bez potrzeby zakładania specjalnych okularów. Kto chętny by rozegrać walkę na miecze świetlne, jak najprawdziwszy rycerz Jedi? Tutaj wszystko jest możliwe!
Szczegółowe informacje dotyczące wystawy dostępne są na stronie organizatora http://cityofrobots.io/pl

Szczegóły

Start:
26 lipca 2019
Koniec:
28 lipca 2019
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Port Łódź
Pabianicka 245
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.portlodz.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*