NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Port Łódź – 21-23 czerwca

21 czerwca 2018 - 23 czerwca 2018

Darmowy

Zakończ rok szkolny razem z Portem Łódź

Zbliżają się wielkimi krokami – wakacje! Dla wszystkich uczniów oznacza to dwumiesięczny odpoczynek od zajęć szkolnych. Jak najlepiej uczcić zakończenie szkoły? Port Łódź zaprasza na Patio, gdzie w dniach 21 – 23 czerwca czeka na dzieci mnóstwo bezpłatnych atrakcji.

Z okazji zakończenia roku szkolnego i rozpoczynających się wakacji Port Łódź przygotował dla wszystkich uczniów niespodziankę. Po odebraniu świadectwa i uroczystym pożegnaniu szkoły na najbliższe dwa miesiące, Centrum zaprasza najmłodszych na Patio, gdzie czekać będzie mnóstwo atrakcji! Będą to uwielbiane przez dzieci trampoliny (Euro bungee) z zabezpieczającymi pasami, które pozwolą skakać wysoko aż do chmur! Na Patio stanie także duża, kolorowa dmuchana zjeżdżalnia oraz również dmuchany – tor przeszkód, w którym dzieci będą mogły się bawić i ścigać. Pojawią się też hiszpańskie klimaty. Będzie to mechaniczny byk, który bardzo lubi brykać! Który mały jeźdźca utrzyma się na nim najdłużej? Port Łódź nie zapomniał także o młodszych dzieciach. Specjalnie z myślą o maluchach na Patio stanie basen wypełniony mnóstwem kolorowych piłeczek. Zabawy dzieci koordynować będą profesjonalne animatorki w godzinach 10:00 -21:00. Odbędą się też konkursy z upominkami.

Przypomnijmy, że z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, w Atrium od 14 czerwca do 14 lipca (z wyjątkiem niedziel niehandlowych: 17 czerwca i 8 lipca) funkcjonować będzie Strefa Małego Piłkarza. W Atrium, obok sklepu IKEA, w godzinach 10:00 – 20:00 najmłodsi kibice będą mogli zagrać w najnowszą grę piłkarską na konsoli Playstation, a także zmierzyć się z rówieśnikami przy stoliku z piłkarzykami, czyli popularnej Trambambuli.

Strefie dedykowanej dzieciom, przez cały czas obecne będą hostessy, które poprowadzą i skoordynują grę małych piłkarzy.

Szczegóły

Start:
21 czerwca 2018
Koniec:
23 czerwca 2018
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Port Łódź
Pabianicka 245
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.portlodz.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*