NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Port Łódź – 19-21 lipca

19 lipca 2019 - 21 lipca 2019

Wystawa sztuki w Porcie Łódź

„Ciekawa Sztuka” – pod takim tytułem w Porcie Łódź odbywa się wystawa prac polskich artystów. Wystawę oglądać można  bezpłatnie w funkcjonującej w Centrum galerii sztuki Project ART.  

„Każdy z nas jest ciekawy, każdy z nas też nosi w sobie ciekawość ….”, to motto, które przyświeca kolejnej już odsłonie inicjatywy artystycznej zorganizowanej w galerii Project ART w Porcie Łódź. Na wystawie podziwiać można wspaniałe dzieła znanych twórców m. in. Iwony Ostrowskiej, Agaty Wereszczyńskiej, Maksymiliana Majewskiego czy Leokadii Bartoszko. Prace, które prezentują artyści są wyrazem ich indywidualnej ekspresji dlatego zachwycają, poruszają i inspirują otwierając odbiorcę na nowe przestrzenie i możliwości.

Chcemy za pośrednictwem Project ART realizować nasze pomysły które będą przełamywać stereotypy, buntować się, zwracać uwagę na problemy, których nie zauważamy na co dzień. To nie musi dotyczyć wielkich spraw, może dotykać bardzo małych rzeczy, które mamy w głowach, a są warte opowiedzenia. Odkrywamy pasje, pokazując jak w prosty sposób można odczuwać sztukę – mówi Arkadiusz Świderski z inicjatywy Project ART.

Do udziału w obecnej wystawie zaproszeni zostali artyści należący do różnych Okręgów Związku Polskich Artystów Plastyków, jak również twórcy niezrzeszeni. Kuratorem wystawy jest Max Kreutz.

Galeria sztuki Project ART czynna jest przez cały tydzień (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w godzinach otwarcia Portu Łódź. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

 

Spędź lato z Portem Łódź!

Podczas tegorocznych wakacji Port Łódź z myślą o Klientach przygotował różnorodne atrakcje. Na urokliwym Patio znajduje się strefa relaksu, dmuchany zamek dla maluchów, piaskownica oraz największa atrakcja i hit wakacji – bezpłatna i czynna codziennie wrotkarnia „pod chmurką”.

WROTKOWISKO NA PATIO

Na Patio Portu Łódź przez całe wakacje działa bezpłatne wrotkowisko. To tu przez cały tydzień (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w godzinach 12:00 – 20:00 można do woli szaleć na wrotkach na profesjonalnym torze o wielkości 200 mkw. Na Patio znajduje się też wypożyczalnia sprzętu, w której do dyspozycji są wrotki w różnych rozmiarach, kaski i ochraniacze. Dodatkowo, w soboty i niedziele handlowe można skorzystać z bezpłatnej pomocy instruktorów, którzy służą wsparciem każdemu, kto podejmuje pierwsze próby jazdy lub chce podszkolić swoją technikę poruszania się na ośmiu kółkach. Do korzystania z wrotkarni Centrum zachęca także grupy zorganizowane, kontakt w celu rezerwacji torowiska dostępny jest na stronie http://kolowrotki.com.pl/

STREFA RELAKSU I ZABAW DLA DZIECI

Na wszystkich spragnionych relaksu, na Patio w otoczeniu urokliwej fontanny  czekają leżaki, kosze plażowe oraz hamaki, w których można się wygodnie położyć i oddać słodkiemu wakacyjnemu lenistwu! Osoby, które lubią wypoczywać aktywnie, mogą z kolei skorzystać z boiska do gry w siatkówkę plażową oraz boiska do gry w koszykówkę. Na terenach zewnętrznych zagramy w tenisa stołowego, poćwiczymy w plenerowej siłowni, a także spędzimy aktywnie czas ze swoim czworonożnych przyjacielem w profesjonalnej strefie treningowej. Na dzieci czeka natomiast wielki dmuchany zamek i piaskownica z foremkami do lepienia babek. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

 

Kierunek – Paryż! Port Łódź Junior zaprasza do zabawy!

Tego w sali zabaw Portu Łódź jeszcze nie było!  Na najbliższe dni animatorki „Juniora” zaplanowały dla wszystkich maluchów nie lada atrakcję – pełną przygód wycieczkę do samego Paryża!

Podczas „wyprawy” do Francji na dzieci czekać będzie mnóstwo wyzwań. Najmłodsi zbudują wieżę Eiffla oraz przygotują wystawę obrazów swojego autorstwa, która pojawi się w „juniorowym” Luwrze. Animatorki, jak zwykle, przygotowały dla maluchów również wiele pełnych śmiechu zabaw i konkurencji m. in. łowienie francuskich żab czy wyścigi ślimaków. Na pamiątkę tej fascynującej przygody, na zajęciach plastycznych dzieci będą mogły wykonać swoje własne ślimaczki, które zabiorą ze sobą do domu.

Sala zabaw Port Łódź Junior podczas wakacji czynna jest przez cały tydzień (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w godzinach 10:00 – 20:00. Dedykowana jest dzieciom w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat. Wszystkie atrakcje odbywają się bezpłatnie.

Szczegóły

Początek:
19 lipca 2019
Koniec:
21 lipca 2019
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Port Łódź
Pabianicka 245
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*