NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Port Łódź – 25-26 lutego

25 lutego - 26 lutego

Ferie w Porcie Łódź

Poszukiwania ukrytych klocków i nagrody!

 

Jeszcze do soboty włącznie (26 lutego) Port Łódź zaprasza dzieci do wspólnej zabawy zorganizowanej w Centrum na czas ferii zimowych. Atrium Portu Łódź zamieniło się w bajkową krainę złożoną z ogromnych magnetycznych i piankowych klocków, z których najmłodsi mogą budować wszystko, co podpowie im wyobraźnia. W najbliższy piątek (25 lutego) na maluchy czeka dodatkowa niespodzianka – poszukiwanie ukrytych na terenie Portu Łódź klocków i upominki! Udział w atrakcjach jest bezpłatny.

 

Zimowa przerwa od szkoły powoli dobiega końca. Wolny czas warto zatem maksymalnie wykorzystać i spędzić go ze swoją pociechą na dobrej zabawie. Ciekawą propozycję na tegoroczne ferie przygotował Port Łódź. W Atrium Centrum pojawiło się dedykowane dzieciom niezwykłe miasteczko. Dlaczego niezwykłe? Bo całe złożone z klocków o różnych kolorach, kształtach i wielkości. Najmłodsi mają do dyspozycji ogromne klocki, m. in. te piankowe i magnetyczne, które pozwalają wyzwolić dziecięcą kreatywność. Każdego dnia maluchy pod opieką profesjonalnych animatorek i animatorów przemierzają labirynty, pokonują tory, a z magnetycznych klocków budują niesamowite konstrukcje ze świata swojej wyobraźni. W miasteczku powstają z klocków dziecięce pokoje marzeń, budowane są domy dla ulubionych bajkowych postaci, maluchy odwzorowują także znane światowe budowle. Strefa klocków czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00 – 20:00.

 

W najbliższy piątek (25 lutego) na zakończenie ferii Port Łódź przygotował dla najmłodszych dodatkową atrakcję. W ramach akcji „Dzień Dziecka przez cały rok” (odbywającej się w ostatni piątek każdego miesiąca) maluchy wraz z rodzicami i opiekunami szukać będą ukrytych na terenie Centrum pięciu mega klocków. Po dotarciu do każdej ze stacji, gdzie ukryte są klocki, najmłodsi otrzymają pieczątkę. Po odnalezieniu wszystkich tajemniczych klocków na małych poszukiwaczy czekają nagrody w postaci mini kompletu klocków. Akcja „Dzień Dziecka przez cały rok” to także szansa dla rodziców i opiekunów na zdobycie karty upominkowej Portu Łódź na kwotę 30 zł – w przypadku udziału w akcji trzy razy lub 80 zł, jeśli byliśmy obecni sześć razy. Stempelki potwierdzające udział w zabawie oraz karty odbierać można na stanowisku hostess zlokalizowanym w Atrium Centrum, przy sklepie IKEA. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

Szczegóły

Początek:
25 lutego
Koniec:
26 lutego
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Port Łódź
Pabianicka 245
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*