NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Port Łódź – 14-16 lipca

14 lipca 2018 | 08:00 - 15 lipca 2018 | 17:00

Bezpłatnie

Atrakcje na wakacje! Zaprasza Port Łódź

Leżaki, hamaki, kosze plażowe, wielki dmuchany zamek oraz wrotkarnia – już 16 lipca w Porcie Łódź startuje „Lato na Patio”. Z wszystkich przygotowanych atrakcji korzystać będzie można bezpłatnie siedem dni w tygodniu przez całe lato aż do 2 września.

STREFA RELAKSU I ZABAWY

Patio Portu Łódź to najbardziej urokliwe miejsce w Centrum, z piękną fontanną i sceną. To tu właśnie zlokalizowana zostanie wakacyjna strefa relaksu oraz strefa zabaw dla najmłodszych. Na Patio Portu Łódź pojawią się leżaki, hamaki oraz kosze plażowe, dzięki którym każdy będzie mógł wygodnie odpocząć w letnim słońcu. Najmłodsi z pewnością będą zachwyceni wielkim dmuchanym zamkiem, który stanie na środku Patio. W „dmuchańcu” będzie można skakać i bawić się do woli z rówieśnikami. Obok zamku pojawi się również duża piaskownica. Dzieci będą mogły tu budować z piasku rozmaite konstrukcje oraz lepić babki za pomocą udostępnionych foremek i wiaderek.

ZABAWA NA OŚMIU KÓŁKACH

Od 16 lipca Port Łódź zaprasza także do bezpłatnej wrotkarni pod chmurką. Na gości czeka tu profesjonalny tor i wypożyczalnia sprzętu. Na 8 kółkach, będzie można szaleć codziennie w godzinach 12:00 – 20:00. Dla dopiero rozpoczynjących przygodę z wrotkami Port Łódź przygotował weekendową niespodziankę – w każdą sobotę i niedzielę, będzie można poprosić o pomoc w nauce instruktora, który bezpłatnie pomoże opanować technikę jazdy. Wrotkowisko zaprasza małych i dużych miłośników tego retro sportu codziennie w godzinach 12.00-20.00, z wyłączeniem tzw. niedziel

niehandlowych tj. 22 lipca oraz 12 i 19 sierpnia, jak również święta 15 sierpnia 2018 r. Wrotkarze do dyspozycji, będą mieli tor o powierzchni 200 mkw. i 45 par bezpłatnych wrotek, a także kaski i ochraniacze.

Szczegóły

Początek:
14 lipca 2018 | 08:00
Koniec:
15 lipca 2018 | 17:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Port Łódź
Pabianicka 245
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*