NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Quiz Filmowy – Va Bajzel – Jeden dzień, jedna noc

6 lipca | 19:00 - 23:30

W tęWYDARZENIE ODBĘDZIE SIĘ Z ZASTOSOWANIEM ZALECEŃ MINISTERSTWA ZDROWIA ODNOŚNIE DZIAŁANIA LOKALI GASTRONOMICZNYCH. UPRZEJMIE PROSIMY WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW O POSZANOWANIE ZWIĄZANYCH Z TYM WYMOGÓW, TAK ABYŚMY WSZYSCY MOGLI CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE!

Marzyliście aby wystąpić w milionerach, ale nie macie wiedzy wykraczającej poza filmy obejrzane na Netflixie?

Chcieliście wziąć udział w Familiadzie ze znajomymi, ale za bardzo się wstydzicie zabrać ich do telewizji?

Kochaliście się w Kazimierzu Kaczorze, ale Va Banque od lat nie ma w ramówce polskich telewizji?

Nic straconego, bo już wkrótce odbędzie się wydarzenie będące połączeniem filmowego Pub Quizu z teleturniejem Va Banque (ang. Jeopardy).

JEDYNE CO NA TĘ CHWILĘ MUSICIE ZROBIĆ TO ZEBRAĆ DRUŻYNĘ SKŁADAJĄCĄ SIĘ Z MAX 6 OSÓB I WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE ZAWIERAJĄCE NAZWĘ DRUŻYNY I ILOŚĆ OSÓB W SKŁADZIE NA MAILA KzA.lodz@gmail.com.

!!! ILOŚĆ DRUŻYN JEST OGRANICZONA !!!

W dniu wydarzenia zbieramy od każdego uczestnika symboliczne 5zł, które przeznaczamy na nagrody dla WSZYSTKICH drużyn! Najlepsze nagrody dla pierwszej trójki – jest o co walczyć!!!

Kierujcie się na piętro ART, po drodze kupcie piwka/koktajle/lemoniady, zasiądźcie i czekajcie, aż wybije odpowiednia godzina.

Tym razem Wasza drużyna znajdzie się pod ostrzałem serii pytań dotyczących filmów, których fabuła rozgrywa się w czasie nie dłuższym niż 24h. Wiecie, to te filmy, w których okazuje się, że jeden dzień może zmienić czyjeś życie na zawsze, a czasem nawet i jedna godzina. I takie, w których bohaterowie ścigają się z czasem albo odkrywają, że utknęli w pętli czasowej. To też urywki z życia, pamiętne kolacje, niekończące się noce i epickie melanże. No i horrory, duuuużo horrorów – ale nie pozwolimy im przejąć listy.

Szczegóły

Data:
6 lipca
Czas:
19:00 - 23:30
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Pop’n’Art
Plac Wolności 6
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/popartlodz/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*