NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Poparzeni Kawą Trzy

2 października 2020 | 19:00 - 23:00

KONCERT ODBĘDZIE SIĘ 2 PAŹDZIERNIKA 2020

UWAGA! W związku z aktualną sytuacją w kraju koncert został przeniesiony na 2 paździenika 2020r. Bilety zachowuja ważność w nowym terminie. W razie jakichkolwiek pytań oraz zwrotów prosimy o bezpośredni kontakt z bileteria w której bilety zostały zakupione.

Poparzeni Kawą Trzy w Łodzi
Przyjdź i baw się razem z nami!
Na koncercie nie zabraknie najlepszych hitów zespołu!

Zespół powstał w 2005 roku utworzony przez pracowników Radia RMF FM i Radia Zet. Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na “Festiwalu Top Trendy” w Sopocie, gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu “Przebojem na antenę”. Od tej chwili “Poparzeni Kawą Trzy” goszczą na największych polskich scenach festiwalowych takich jak “Przystanek Woodstock 2012” zarejestrowany na DVD, Ostróda Reggae Festiwal, “Czad festiwal, “Finały WOŚP” w Polsce i za granicą, “Lato Dwójki i Radia Zet”, a miliony bawią się przed telewizorami w rytm “Kawałka do tańca” podczas Sylwestrowych nocy organizowanych przez Polsat. Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich takich przebojów jak “Byłaś dla mnie wszystkim”, “Wezmę cię”, “Okrutna zła i podła” pisze Rafał Bryndal muzykę, określaną jako miks ska/rocka i miejskiego folku, komponują sami Poparzeni. 19.04.2019 r. miała premierę kolejna płyta zatytułowana “Zakochaj się we mnie”, a w ślad za nią videoclip do singla o tym samym tytule. Obecnie zespół pracuje nad… musicalem – komedią muzyczną, do której scenariusz napisał Rafał Bryndal.

Skład: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Piotrek Sławiński, Marian Hilla, Jacek Kret.

Bilety:
przedsprzedaż 60 pln
w dniu koncertu 80 pln

https://goingapp.pl/evt/2192298/poparzeni-kawa-trzy-13032020-lodz

lub:

https://www.biletomat.pl/pop-rock/poparzeni-kawa-trzy-lodz-8927/

Szczegóły

Data:
2 października 2020
Czas:
19:00 - 23:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Klub Scenografia
Zachodnia 81/83
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.klubscenografia.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*