NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Podróż do Saturna – transmisja na żywo z Planetarium EC1

21 lipca | 11:00 - 12:00

21 lipca zapraszamy w podróż w okolice drugiego z gazowych gigantów Układu Słonecznego, czyli do znanego wszystkim ze swoich niesamowitych pierścieni Saturna. Co więcej można na jego temat powiedzieć poza tym, że je… ma? Zdziwisz się! 😉
O kilku ważnych faktach związanych z Saturnem oraz jego okolicą, opowiemy w ramach naszego spotkania 21 lipca. Zaczniemy jak zwykle o godz. 11:00.

LINK DO TRANSMISJI:
👉 LINK POJAWI SIĘ NIEBAWEM

Przypominamy też, że cztery pokazy z repertuaru Planetarium EC1 przenieśliśmy gościnnie do Kina Sferycznego w Centrum Nauki i Techniki EC1. Polecamy gorąco!
👉 Gwiezdne lato w EC1: Planetarium gościnnie w Kinie Sferycznym

🔹 Transmisja na żywo rozpocznie się 21 lipca 2020 r. o godz. 11:00. Polecamy oglądanie na całym ekranie na laptopie lub komputerze stacjonarnym.
🔹 Jeżeli chcesz zadawać pytania i komentować, przed rozpoczęciem transmisji przejdź na stronę na YouTube i zaloguj się do chatu (hasłem Google’a). Jest to najprostsze przy użyciu komputera stacjonarnego lub laptopa z dużym ekranem.
🔹 Po zakończeniu transmisji na naszej specjalnej podstronie znajdziesz jej zapis: https://www.centrumnaukiec1.pl/aktualnosci/ec1-lodz-line

EC1 Łódź on-line to projekt stworzony przez EC1 Łódź – Miasto Kultury, polegający na bezpłatnym udostępnianiu ciekawych treści w różnej formie.
Oto materiały, które już są dostępne:
👉 https://www.centrumnaukiec1.pl/aktualnosci/ec1-lodz-line

Szczegóły

Data:
21 lipca
Czas:
11:00 - 12:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

EC-1
Targowa 1/3
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://ec1lodz.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*