NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Książki Obrazkowej dla Dzieci “Kropka + Kreska”

16 października 2020 25 października 2020

Festiwal Książki Obrazkowej Kropka+Kreska to cykliczne wydarzenie poświęcone sztuce słowa i obrazu. Działamy w Łodzi i pragniemy, na różne sposoby, zapraszać Was do kontaktu z książkami obrazkowymi i z różnymi, inspirowanymi nimi wydarzeniami. Myślimy o książkach obrazkowych, spektaklach, muzyce, performance’ach jako ważnych towarzyszkach i przyjaciołach, dzięki którym możemy zadać sobie ważne pytania, przeżyć, doświadczyć, rozmawiać z innymi…

Chcemy pokazać Wam ważne książki i spektakle nimi inspirowane. Zaprosić Was na spotkania z twórczyniami i twórcami książek obrazkowych, artystami i ekspertkami, na warsztaty, koncert i inne wydarzenia.

W Polsce książka obrazkowa to prężnie rozwijający się gatunek twórczości. W ostatnich latach obserwowany jest jego prawdziwy rozkwit. Pojawili się młodzi, wybitni ilustratorzy, powstały nowe wydawnictwa publikujące ambitne i oryginalne książki dla dzieci. Polscy twórcy wydają swoje książki za granicą i zdobywają międzynarodowe nagrody, w tym te najważniejsze – książkowe Oskary – Bologna Ragazzi Award.

Podczas Festiwalu Książki Obrazkowej dla Dzieci „KROPKA + KRESKA” zaprezentujemy książki, które zostały opracowane z dbałością i namysłem.
Edycja Festiwalu w 2020 roku poświęcona jest “Sztuce Uczuć” i edukacji emocjonalnej.

PROGRAM

Szczegóły

Start:
16 października
Koniec:
25 października
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Fabryka Sztuki w Łodzi (Art_Inkubator)

bp. Wincentego Tymienieckiego 3
Łódź, łózkie Polska
+ Google Map
http://www.fabrykasztuki.org/pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*