NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty wizerunkowe „Kolory mojej natury”

23 kwietnia | 11:00 - 19:00

Zapraszamy serdecznie na grupowe warsztaty wizerunkowe połączone z kosmetyką naturalną: „Kolory mojej natury”, bo wszystko to odbędzie się z w zgodzie z Twoją naturą!
Każda z nas ma swoją bardzo specyficzną, indywidualną i niepowtarzalną urodę. W czasie tego warsztatu będziemy ją podkreślać i wydobywać atuty, by skupiać się na tym, co jest najpiękniejsze w nas.
Warsztat odbędzie się w Szlifierni Szczęścia, w urokliwym miejscu, które swoją magią będzie wspomagało podkreślanie piękna w nas, a jednocześnie wyróżnienia z tłumu.
Szczegóły rezerwacji na końcu treści wydarzenia.
Zapraszamy Was do wspólnej przygody odkrywania kolorów swojej natury, które wpłyną na dobre samopoczucie, urodę oraz poczucie bliskości naturą.
W trakcie spotkania:
• przeprowadzimy na każdej z Was analizę kolorystyczną i wspólnie odkryjemy jaką porą roku jesteś, jakie kolory oraz dodatki do ciebie pasują, będziesz również wiedzieć jakie zapachy wybierać
• wykonamy ćwiczenia praktyczne z wyborem stylizacji, dodatków i kolorów
• wykonamy naturalny błyszczyk do ust dopasowany kolorem tylko do Ciebie
Świadomość wizerunku daje nam:
poczucie własnej wartości poprzez świadomy wybór harmonijnych barw i dodatków
świadome zakupy, które powodują oszczędności w budżecie domowym i brak nietrafionych zakupów
Właściwe kolory powodują, że:
• skóra wygląda delikatnie i świeżo,
• wargi zyskują naturalną czerwień,
• oczy nabierają blasku i intensywnego koloru,
• mniej widoczne są naczynka, przebarwienia, zmarszczki.
Oprócz ogromnej ilości wiedzy otrzymacie:
• wzorniki kolorystyczne, które w przyszłości pomogą w zakupach
• skrypt z opisami każdej pory roku w wizerunku
Serdecznie zapraszamy!
Fundator/Prowadząca
Justyna Zielińska – Terapeuta Medycyny Chińskiej, specjalista dietetyki profilaktycznej i leczniczej TCM, psychodietetyk i fitoterapeuta, wizażysta, miłośniczka slow life. Od 10 lat zajmuje się prowadzeniem terapeutycznych warsztatów kulinarnych i z kosmetyki naturalnej, wizażu dla Fundacji Biosynergia, Instytut Działań Twórczych 3 Piętra, Fundacji Rodzicie Przyszłości, Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego oraz dla firm prywatnych i Domów Kultury.
Współzałożycielka Fundacji Życie w Harmonii.
Jako holistyczny terapeuta sięga po narzędzia, którymi obdarowuje nas natura. Harmonia barwna jest jednym z takich elementów, która pozwala odkryć własną naturą, uporządkować ją i zharmonizować.
Więcej o Justynie na stronie www.tcm.lodz.pl
Fundator/Organizacja i wsparcie
Anna Hennig – absolwentka Politechniki Łódzkiej (mgr inż. Biotechnologii) oraz Studiów Podyplomowych z Dietetyki w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Dzięki ukończonym studiom posiada sporą wiedzę teoretyczną na temat zdrowego odżywiania i żywności. Jej doświadczenie zawodowe przyczyniło się do pełnienia roli logistyczno-organizacyjnej w Fundacji. Dzięki ukończeniu warsztatu „Wreszcie żyć” w Fundacji Filome, opierającym się na Programie 12 kroków, bazującym na chrześcijańskiej wizji człowieka i świata, przeszła głęboki rozwój duchowy oraz spełniła swoje marzenie aby pomagać innym ludziom i wraz z Justyną Zielińską stała się współzałożycielką Fundacji Życie w Harmonii.
Cena: 119 zł przy wpłacie do 16.04, po tym terminie – cena 149 zł.
Rezerwację miejsca na warsztat można dokonać najpóźniej do 21.04 (czwartek) przelewając odpowiednią kwotę na numer konta podany w informacji zwrotnej wysyłanej po kontakcie smsowym: Ania 530-701-470 lub mailowym: fundacjazyciewharmonii@gmail.com.
Przy większej liczbie chętnych decyduje data wpływu opłaty na konto. Limit osób na warsztacie wynosi 10 osób. Opłata za warsztaty nie podlega zwrotowi. Całkowity zysk z warsztatów przekazany będzie na cele statutowe Fundacji. W przypadku gdy z powodu sytuacji losowych dotarcie na warsztat będzie niemożliwe można przekazać swoje miejsce w warsztacie innej osobie. Zwrot kosztów następuje tylko w sytuacji gdy warsztat się nie odbędzie z winy organizatora.
Data: 23.04.2022
Godzina:11.00-14.00
Miejsce: Szlifiernia Szczęścia, ul. Piotrkowska 3/5U, domofon 18
https://szlifierniaszczescia.pl/
Projekt wspierany przez Centrum OPUS w ramach „Łódzkiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej”.
Zapraszamy serdecznie!

Szczegóły

Data:
23 kwietnia
Godzina:
11:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Szlifiernia Szczęścia
Piotrkowska 3
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*