Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Paris! The Show

10 grudnia 2019 | 20:00 - 21:30

Bilety: od 95 zł do 180 zł

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu!

Wspaniały musical, wyprodukowany przez twórców Piaf! The Show, powraca po sukcesie z 2016 roku. Koncert największych francuskich szlagierów w wykonaniu francuskich gwiazd już 10 grudnia w klubie Wytwórnia. Podczas Paris! The Show usłyszymy najpopularniejsze utwory takich artystów, jak: Edith Piaf, Charles Aznavour, Jacques Brel, Maurice Chevalier, Josephine Baker czy Yves Montand. W rolę Edith Piaf ponownie wcieli się zjawiskowa wokalistka Anne Carrere, którą mogliśmy oglądać wiosną podczas Piaf! The Show.

Paris! The Show to fenomenalny musical oddający hołd największym francuskim piosenkom lat powojennych, które stworzyły niezapomnianą atmosferę Paryża lat 40-tych i 50-tych. Spektakl przenosi widzów w świat najsłynniejszych paryskich scen muzycznych i kabaretów – w dzielnicę Montmartre.

Musical przygotował i wyreżyserował Gil Marsalla, autor i twórca znakomitego spektaklu Piaf! The Show, który z wielkim powodzeniem był wystawiany kilkakrotnie w Polsce i na całym świecie. Gwiazdą Paris! The Show jest obdarzona pięknym głosem Anne Carrere, doskonale znana polskiej publiczności z niezapomnianej kreacji Edith Piaf z Piaf! The Show. Podczas spektaklu usłyszymy zarówno jej interpretację piosenek Edith Piaf, jak również innych francuskich szlagierów, w duecie z wokalistą Stephanem Impoco i wokalistką Jules Grison.

Program obejmuje 30 najbardziej znanych francuskich piosenek autorstwa najsłynniejszych artystów sceny francuskiej, takich jak: Charles Aznavour, Jacques Brel, Maurice Chevalier, Lucienne Boyer, Charles Trenet, Josephine Baker, Yves Montand i wspominanej już Edith Piaf, w interpretacjach trojga wokalistów: Annie Carrere, Jules Grison i Stephanie Impoco, którym na scenie towarzyszy zespól i tancerze. Całość dopełni bogata oprawa wizualna i scenografia.

Spektakl potrwa 2 godziny i składać się będzie z dwóch odsłon przedzielonych 20 minutową przerwą.

Od chwil premiery, Paris! The Show był wystawiany na trzech kontynentach. Musical doczekał się także wydawnictwa płytowego. W Polsce po raz pierwszy gościł w 2016 roku, wyprzedając sale koncertowe w Gdańsku, Szczecinie czy Poznaniu. Honorowy patronat nad trasa objął Ambasador Francji w Polsce. W grudniu artyści przybędą do Polski prosto z amerykańskiego tourne.

Szczegóły

Data:
10 grudnia 2019
Czas:
20:00 - 21:30
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Klub Wytwórnia
Łąkowa 29
Łódź, łódzkie 90-554 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.wytwornia.pl