NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Otwarte śniadania w Art_Inkubatorze

19 grudnia 2019 | 10:00 - 11:00

Dzień dobry po wakacjach! Nadeszła pora, żeby ogłosić jesienny harmonogram otwartych śniadań w Art_Inkubatorze. Poza grudniem spotykamy się w KAŻDY OSTATNI CZWARTEK MIESIĄCA. Wpiszcie w kalendarze, będzie się działo!

Otwarte śniadania to okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, prezentacje firm z branży kreatywnej, wymiana inspiracji i doświadczeń. Z uwagi na charakter miejsca oraz specyficzne środowisko Art_Inkubatora (doświadczenie w wspieraniu przedsiębiorców z sektora kreatywnego) nasze śniadania są wyjątkowe w swojej formule. Łączą przyjemne (poczęstunek) z pożytecznym (nawiązanie kontaktów biznesowych, prezentacja firmy, wymiana doświadczeń).

19_12_2019 G O Ś C I E

_1 WE’RE architects, Rezydenci Art_In

Projektujemy wnętrza. Pozwalamy zaistnieć nieistniejącemu. Z radości projektowania i tworzenia nietuzinkowych miejsc, których nie ma, wyrosła pasja do sztuki wizualizacji architektonicznej. Obecnie rozwijamy i spełniamy się w obu dziedzinach. Jesteśmy architektami. Nasze usługi opieramy na wykonywaniu kompleksowych projektów wnętrz oraz wizualizacji architektonicznych. Projektujemy wnętrza prywatne (mieszkania, domy, apartamenty, etc.) oraz komercyjne (biura, sektor HoReCa, użyteczność publiczna). Wykonujemy wizualizacje dla biur architektonicznych i projektowych, a także deweloperów, firm i agencji marketingowych.

_2 MIOOU, Rezydentka Art_In
MIOOU powstało z miłości do zwierząt i dobrego, prostego, naturalnego designu. MIOOU to meble, które kochają koty i ludzie. Domki, drapaki, tunele odpowiadają ich potrzebom i harmonizują z otoczeniem. Moje produkty zachęcają Waszych pupili do zabawy, snu i drapania. MIOOU sprawia, że Wasz domowy przyjaciel będzie szczęśliwy po sam ogon.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Śniadania otwarte w Art_Inkubatorze to cykl wydarzeń odbywających się w wybrane czwartki o godz. 10.00 w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki na ulicy Tymienieckiego 3 w Łodzi.

_daty: 26.09, 31.10, 28.11, 19.12
_godzina: 10:00
_miejsce: Szklany Hall Art_Inkubatora / Fabryka Sztuki
_adres: Tymienieckiego 3, Łódź

wstęp wolny

Szczegóły

Data:
19 grudnia 2019
Czas:
10:00 - 11:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Format
bp. Wincentego Tymienieckiego 3
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/Formatlodz/?ref=page_internal