NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Otwarcie Afloparku w Pabianicach

9 kwietnia - 10 kwietnia

Już w najbliższy weekend 9-10 kwietnia, odbędzie się uroczyste rozpoczęcie sezonu w Afloparku – kompleksie parkowym znajdującym się na skraju Pabianic oraz Ksawerowa. Będą to dni zapowiadające intensywny, ciekawy i bogaty w wydarzenia sezon, przypadający w tym roku na okres od kwietnia do września.

Co przygotowaliśmy dla przybyłych gości?

– zwiedzanie parku oraz możliwość podejrzenia budzących się do życia roślin cebulowych, m.in. krokusów, żonkili, tulipanów, czy śnieżników;

– plac zabaw dla najmłodszych;

– pyszną kawę i ciasto w parkowej kawiarni.

Wydarzenia inaugurujące otwarcie parku odbywać się będą w sobotę oraz niedzielę (9-10.04) w godz. 10:00-18:00. Serdecznie zapraszamy!

To jednak nie koniec! Będziemy dla Państwa otwarci również w Święta Wielkanocne. W Wielki Czwartek oraz Wielki Piątek (14-15.04) zapraszamy w godz. 12:00-18:00, zaś tych z Państwa, którzy wraz z całą rodziną chcieliby złapać chwilę oddechu od świątecznego zgiełku, zachęcamy do spacerów po parku również w świąteczną sobotę, niedzielę oraz poniedziałek (16-18.04) w godz. 10:00-18:00, a przy tym – skosztowania pysznych, cukierniczych specjałów przygotowanych z myślą o naszych odwiedzających.

To tylko początek atrakcji, które w tym sezonie Aflopark szykuje dla swoich gości. Już teraz możemy zdradzić rąbka tajemnicy, zapowiadając 6 kameralnych koncertów na świeżym powietrzu, a także 5 festiwali kwiatowych, z których pierwszy zaplanowany został na 23-24 kwietnia. Podczas „Festiwalu Kwiatów Wiosny” odbędzie się, m.in. wystawa tulipanów, narcyzów i bratków, kiermasz roślin, spotkanie z ogrodnikiem, a na przybyłych gości czekać będą stoiska z lokalnymi specjałami.

Gorąco  zachęcamy do śledzenia strony głównej parku www.aflopark.pl oraz fanpage’a na portalu Facebook, gdzie na bieżąco informować będziemy o zbliżających się wydarzeniach!

 

9-10.04.2022 WIOSNA W AFLOPARKU

Sobota-niedziela

Godz. 10:00-18:00

Można już przyjrzeć się jak wiosenna pogoda wpływa na budzenie i rozkwit kwiatów

Rośliny jakie można w tej chwili zobaczyć w parku to rośliny cebulowe: krokusy , żonkile, wschodzą tulipany, śnieżniki, bratki i pięknie kwitną wrzośce

Plac zabaw dla dzieci

Pyszna kawa i ciasto w kawiarni

 

Jesteśmy także otwarci w Święta Wielkanocne

Można złapać oddech w chwilach świątecznej gorączki przygotowań w Wielki Czwartek lub Wielki Piątek 4-15.04 czwartek – piątek  śr – pt: 12.00 – 18.00

Przyjść z całą rodziną w święta Wielkanocne  odpocząć, pospacerować w święta wielkanocne, skosztować w Wielka Niedzielę słodkich świątecznych, cukierniczych specjałów.

od sobota/niedziela/ poniedziałek: 10.00–18.00

 

Pierwsza duża impreza kwiatowa już pod koniec kwietnia!

FESTIWAL KWIATÓW WIOSNY 23-24.04 GODZ. 10-18 SOBOTA NIEDZIELA

  • WYSTAWA TULIPANÓW, NARZYZÓW I BRATKÓW
  • SPOTKANIE Z OGRODNIKIEM
  • KIERMASZ ROŚLIN
  • LOKALNE SPECJAŁY
  • POKAZ NARZEDZI OGRODNICZYCH

Szczegóły

Początek:
9 kwietnia
Koniec:
10 kwietnia
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Pabianice

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*