Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Ceremonia Kakao Łódź – Serce Szeroko Otwarte

8 grudnia | 19:00 - 20:30

Z każdą traumą, każdym żalem i smutkiem przestrzeń naszego serca się odrobinę kurczy. Na Ceremonii Kakao może sobie pozwolić w bezpiecznej i życzliwej przestrzeni wejść w głebszy kontakt ze swoim sercem i zasznać ukojenia. Stworzyć więcej miejsca i przez chwilę doznać, jak się żyje z sercem szeroko otwartym – na siebie, na swoją historię, na bliźnich. Może i Tobie spodoba się ta pierwotna wolność i zdecydujesz się na odwagę przenieść choć odrobinę tej swobody do swojej codzienności? Zapraszam Cię serdecznie do eksploracji ♥ Szymon

Kakao jest piękną i łagodną medycyną duszy, która otwiera przestrzeń serca, wyostrza zmysły i percepcje i pozwala głębiej doznać pełnie uczuć. Oprócz niezliczonych korzyści zdrowotnych pozwala również wkroczyć w przestrzeń rytualną i stabilizuje intencje z którą wchodzisz w krąg.

Jak inne rośliny mocy umożliwia nam głębokie podróże wewnątrz siebie, lecz czyni to w sposób nad wymiar delikatny – w każdej chwili możemy uznać, że widzieliśmy wystarczająco i powiedzieć stop, aby zatrzymać podróż.

Więcej o magii Kakao możesz się dowiedzieć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=KZMxPhsktH4

Aby obecną tego dnia w polu świadomości energię wykorzystać zapraszam was serdecznie do Ceremonii Kakao w skład której tym razem będą wchodziły:
– Rytualne i intencyjne spożycie napoju z surowych ziaren kakaowca, mleka roślinnego, przypraw ajurwedyjskich i miodu.
– Oddech Chakrami, tantryczną godzinną aktywną medytacje według Osho która uzdatnia cały nasz układ energetyczny, balansuje przepływ prany w ciele astralnym i aktywuje leczniczą moc Kakao.
– Ekstatyczny Taniec Intuicyjny
– Krąg, w którym jest przestrzeń na podzielenie się tym, co w nas w danej chwili jest żywe i prawdziwe abyśmy mogli zostać wysłuchani i uzdrowieni.

Aby czerpać pełne korzyści z mocy Kakao najlepiej przez 24 godziny przed ceremonią powstrzymać się od konsumpcji mięsa i innych produktów pochodzenia zwierzęcego, kawy, alkoholu i innych środków psychoaktywnych. Korzyści płynące z ceremonii są proporcjonalne do Twojego przygotowania i wkładu własnego.

Prowadzący:
Szymon Cechnicki – dyplomowany terapeuta ajurwedyjski (Kannur College of Ayurveda, Kerala / Jiva Institute, Faridabad / American Institute of Vedic Studies, Santa Fe), z ponad 10 letnim stażem, nauczyciel jogi metodą Sivanandy, tłumacz warsztatów, pasjonat kakao oraz podróży wewnętrznych i zewnętrznych technikami mieszanymi. Eksplorator świętych sylab i pracy z energią. Przez dwa lata podróżował z Księżycowym Kakao po Polsce i Europie.

Udział w Ceremonii: 88 zł
Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy mailowe na s.cechnicki@gmail.com albo Soham Sivoham. Samo kliknięcie “biore udział” na FB nie gwarantuje Twojego miejsca. Jeśli potwierdzisz swoje przybycie, a Twoje plany się zmienią również proszę poinformuj nas.

Jeśli cena stanowi dla Ciebie próg, a czujesz że właśnie teraz jest odpowiedni czas, żeby z nami zasiaść w kręgu: Zgłoś się. Wspólnie poszukamy rozwiązania w formie wymiany, które będzie korzystne dla wszystkich. ♥ Szymon

Szczegóły

Data:
8 grudnia
Czas:
19:00 - 20:30
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Stowarzyszenie Twórców i Artystów Kamienica 56
Sienkiewicza 61a
Łodź, łódzkie Polska
+ Google Map