Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Spotkanie z baśnią w Kamienicy 56 – Magiczny pierścień

Październik 17 | 18:30

Ile razy zdarzyło Ci się czuć, że jesteś niedoceniony/niedoceniana?
Ile razy ludzie nie poznali się na Twoim potencjale i możliwościach?
Ile razy zdarzyło Ci się marzyć o niezwykłym życiu? Ile razy miałeś/miałaś poczucie, że jesteś stworzona do rzeczy wyjątkowych, wielkich?
Ile razy życie układało się nie tak jak chciałeś/chciałaś?

Chodź …. opowiem Ci Baśń. Jej bohater wyruszy w niezwykłą podróż. Taką jaką opisuje się w legendach i podaniach. Taką jaką zawsze pragnął przeżyć …
Zobacz gdzie ona go doprowadzi i z czym zostawi.

Zapraszamy Cię na spotkanie ze światem Baśni. Baśni dzięki której przyjrzysz się temu co przydarza się każdemu z nas. Emocjom i myślą, które mają na nas wpływ. Zastanowimy się wspólnie z innymi jak sobie z nimi radzić. Jak wpływają one na życie nasze i innych.

„MAGICZNY PIERŚCIEŃ” to autorska baśń Małgosi Wlaźlak, która pisze baśnie dedykowane dorosłym by mogli oni w świecie symboli i znaczeń wyruszyć w swoją własną osobistą podróż do wnętrza siebie.

Jej łagodny, pełen ciepła głos zaprowadzi Cię do tego świata. Świata baśni, świata emocji i przeżyć. Świata wspólnego nam wszystkim.
Spotkanie jak zawsze upłynie nam w niezwykłej atmosferze spokoju, zadumy i poczucia wspólnoty przeżyć.

ZAPRASZAMY

17 października (czwartek) na godz. 18:30
spotkanie potrwa ok. godziny z minutami
(wszystko zależy od rozwoju dyskusji następującej po baśni)

JAK TRAFIĆ❓
-> wejście od Pasażu Schillera na wysokości Domu Technika. Wejście do piętrowego budynku znajduje się na przeciwko bramy wejściowej. Na murze przy drzwiach wejściowych do budynku znajdują się plakaty i małe plakietki organizacji funkcjonujących w budynku. Kamienica 56 jest na I piętrze.

ZA ILE❓
Proszę Was o dobrowolne datki do słoiczka, które pomogą pokryć koszt sali.

*****************
Razem z baśniarką stworzymy dla Was niezwykłą przestrzeń, w której wydarzy się opowieść oraz wspólne poszukiwanie jej sensu.

Opowiadać będzie Małgorzata Wlaźlak – z potrzeby serca społecznik, autorka tekstów literackich, fotografka, tancerka, mówczyni, trener i coach. Wspiera innych w ich drodze do siebie i odkrywaniu swojego wewnętrznego piękna. Od wielu lat opowiada i wykorzystuje metaforę w pracy rozwojowej. Obecnie pisze książkę, w której znajdą się wszystkie baśnie jej autorstwa wraz z omówieniem. Występowała na wielu spotkaniach i festiwalach. Od kilku lat wspiera również swoją pracą rozwojową środowisko AA w Polsce oraz za granicą.

Szczegóły

Data:
Październik 17
Czas:
18:30
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Stowarzyszenie Twórców i Artystów Kamienica 56
Sienkiewicza 61a
Łodź, łódzkie Polska
+ Google Map