NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

NIEZWYKŁE KRAINY, czyli dźwięki muzyki nie tylko z krainy Oz…

2 czerwca 2019 | 11:00 - 15:00

godz. 11 i 14

W takiej muzycznej podróży dzieciaki i ich rodzice nie mają szans uczestniczyć nawet za sprawą najsprawniejszego komputera czy tabletu… A przeżywanie w realu niesie ze sobą znacznie więcej prawdziwych emocji i doznań estetycznych niż godziny spędzone z „myszką w dłoni”, nie mówiąc już o rozwijaniu wrażliwości przy pomocy muzyki, dobrej literatury i wykonawstwa najwyższej próby.

W tym muzycznym spotkaniu muzycy zespołu Mellow D Project zabiorą słuchaczy w niezwykłe miejsca do Afryki, w głębie oceanu, ponad tęczę do krainy Oz, w kosmos, krainę bezsensu, a nawet na wielki wulkan. A wszystko za sprawą MUZYKI, której dźwięki potrafią zilustrować niemal wszystko: od szumu wielkich wód, przez głosy ptaków i zwierząt, po odgłos tykającego zegara i tajemnicze sygnały kosmosu. W koncercie muzycy zaprezentują bardzo zróżnicowany repertuar: od muzycznej klasyki, przez musical po przeboje muzyki filmowej, a samo wykonanie dzięki oryginalnym aranżacjom i efektownej interpretacji, na pewno zaskoczy wszystkich.
Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieciaki i pamiętajcie: zabierzcie ze sobą nie tylko rodziców czy dziadków ale też koniecznie – swoje ulubione pluszaki! To będzie zabawa, której nie zapomnicie!
Bilety:

Strefa I
25 PLN (normalny)

Strefa II
20 PLN (ulgowy)

Szczegóły

Data:
2 czerwca 2019
Godzina:
11:00 - 15:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Teatr Wielki w Łodzi
Plac Dąbrowskiego
Łódź, łódzkie 90-249 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.operalodz.com/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*