NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

 

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Nelken Line w Łodzi

11 czerwca | 12:00 - 18:30

Słynny pasaż taneczny Piny Baush pt. “Nelken line” znany ludziom na całym świecie jako Wiosna, Lato, Jesień, Zima ze spektaklu “Nelken” (“Goździki”) z 1982 r. zostanie zatańczony po raz kolejny w Polsce!
Odbędzie się to z inicjatywy Stowarzyszenia Kamienica 56 w Łodzi. Ten happening taneczny ma na celu zaprosić społeczność łódzką razem z ich rodzinami a także wszystkich, którzy mają ochotę wziąć udział – dzieci, dorosłych i osoby starsze – do wspólnej akcji społecznej.
Robimy to, żeby zjednoczyć się nawzajem, poczuć siłę wspólnoty, różnych pokoleń a także pokazać i podzielić się ważnymi emocjami takimi jak pokój i miłość, które tak bardzo są nam teraz potrzebne.
Wszyscy chętni będą mogli dołączyć do tanecznego korowodu w sobotę 18 czerwca 2022 r. o godz 12:00 początek na ul Piotrkowskiej na wysokości nr 142 ( przy OFF Piotrkowska)
Wydarzenie zacznie się od rozgrzewki i krótkich warsztatów, żeby każdy mógł nauczyć się tej wyjątkowej choreografii. Po około 30 minutach wyruszymy wyznaczoną trasą po mieście. Udział w “Nelken line” jest bezpłatny!
Zapraszamy każdą kobietę szczęśliwą i piękną i ta, która być może przeżywa swoje tragedie i odrzucenia aby poczuła jed

Szczegóły

Data:
11 czerwca
Godzina:
12:00 - 18:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Stowarzyszenie Kamienica 56
Sienkiewicza 61a lok. 24U
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*