Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

PRZESTRZEŃ ODDECHU. INICJACJA

18 kwietnia | 10:00 - 17:00

Oddech wpływa na naszą energię życiową. Im swobodniej oddychamy, tym łatwiej energia w nas przepływa. Więcej w nas emocji, pasji życia i chęci działania. Więcej odczuwamy, bardziej się angażujemy, pełniej żyjemy. Mamy lepszy i swobodniejszy kontakt z samym sobą i z innymi ludźmi. Chce nam się czerpać z życia pełnymi garściami.

Czasem jednak, na skutek różnych doświadczeń życiowych, zaczynamy tę energię przyduszać. Odcinamy się od siebie i swoich trudnych przeżyć. Przyczajamy się, tłumimy, chowamy. Nasz oddech stopniowo się spłyca i zawęża, mięśnie oddechowe stają się coraz bardziej sztywne i napięte, a nasza energia życiowa ulega stłumieniu. Mamy coraz mniej pasji, coraz mniej iskry w oku, coraz mniej nam zależy. Pogrążamy się w niemrawości i marazmie.

W świadomej pracy z oddechem odwracamy ten schemat. Pracujemy z wzorcami oddechowymi i z ukrytymi pod spodem wzorcami przeżywania rzeczywistości. Stopniowo, łagodnie otwieramy oddech i pozwalamy naszej energii swobodniej przepływać, uwalniając zamrożone i zablokowane emocje. Otwieramy się i pozwalamy sobie coraz pełniej odczuwać. Zarówno ból, jak i przyjemność. Zarówno złość, jak i miłość. Zarówno smutek, jak i radość. W ten sposób odzyskujemy siebie, swój pełny oddech i swoją płomienną energię. Swoją wolność, pasję i energię życiową.

================================
Zapraszam na warsztat oddechowy, w czasie którego:
✔️ Dotkniemy naszych wzorców oddechowych i tego, co się pod nimi kryje.
✔️ Doświadczymy, jak nasze stany emocjonalne wpływają na nasz oddech.
✔️ Nauczymy się używać oddechu do poznawania stanu wewnętrznego. Łagodnie spojrzymy w nasz wewnętrzny krajobraz, zanurzając się w odczuwanie swojego ciała i emocji.
✔️ Będziemy stopniowo poszerzać i uwalniać oddech. Wpuścić go miękko do swojego ciała i do swojego serca. Pozwolić mu płynąć przez nas coraz szerzej i swobodniej.
✔️ Będziemy rozluźniać napięcia, uwalniać stres i odkrywać emocje.
✔️ Będziemy wzmacniać pewność siebie, uruchamiać przepływ energii życiowej, kontaktować się ze swoją mocą.
✔️ Na koniec doświadczymy transformującej mocy oddechu w łagodnej sesji oddechowej BREATHFLOW. Pozwolimy sobie zanurzyć się w głąb siebie i doświadczyć wewnętrznej integracji, przepływu życia i połączenia ze swoim najgłębszym rdzeniem. Puścimy to, co nam już niepotrzebne, wzmocnimy to, co nam służy. I weźmiemy sobie to w życie.

================================
⏰ DATA: 18 kwietnia 2020 (sobota), 10:00-18:00
🏠 MIEJSCE: Kamienica 56, ul. Sienkiewicza 61a, ŁÓDŹ
💰 CENA: 250 PLN
📝 ZAPISY: konrad.kusnierzewski@gmail.com

Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 100 PLN (szczegóły w mailu)

================================
👦 KONRAD KUŚNIERZEWSKI

Mężczyzna. Ojciec dwóch dorastających synów. Człowiek wielu zawodów i zainteresowań. Inżynier, humanista i artysta. Przez wiele lat pracował w międzynarodowych korporacjach jako ekspert telekomunikacji i szkoleniowiec.

Ciągle w drodze, ciągle w poszukiwaniu. Od zawsze pasjonuje go zgłębianie własnego potencjału i wspieranie ludzi w ich poszukiwaniach. Na tej drodze eksplorował wiele ścieżek rozwoju – chrześcijańską, szamańską, hawajską, tantryczną. Od kilku lat aktywnie realizuje ich twórcze połączenie w świadomej pracy z ciałem i oddechem.

Trener rozwoju osobistego, ukończył Holistyczną Szkołę Trenerów. Dyplomowany trener i praktyk oddechu transmodalnego, ukończył Profesjonalny Trening Oddechowy w Instytucie Oddechu. Prowadzi warsztaty oddechowo-rozwojowe w różnych miejscach Polski. Współtworzy przestrzenie spotkań i rozwoju dla mężczyzn.

Szczegóły

Data:
18 kwietnia
Czas:
10:00 - 17:00
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Stowarzyszenie Kamienica 56
Sienkiewicza 61a lok. 24U
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map