NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Na planie “Ziemi obiecanej”- gra miejska dla dzieci i dorosłych

8 września 2019 | 15:00 - 16:30

“Ja nie mam nic, ty nie masz nic, on nie ma nic. To znaczy, że razem mamy w sam raz tyle, żeby tu zbudować fabrykę.” Na pewno kojarzycie ten słynny cytat. Przenieście się na plan jednego z najważniejszych filmów o Łodzi – “Ziemii Obiecanej”. Zobaczcie część miejsc, które “grały” w filmie. Przespacerujcie się ścieżkami dyrektora Borowieckiego, fabrykanta Bucholca i Moryca Welta. Poznajcie dokładnie głównych bohaterów, znajdźcie kilka ciekawostek.
Weźcie udział w różnych konkurencjach i przekonajcie się, kto zwycięży.

Gra zacznie się na Księżym Młynie. Czas trwania to około 2 godziny. Obowiązują zapisy w wiadomości prywatnej lub pod adresem email wlodziocochodzi@onet.pl.

W grze mogą brać udział drużyny od 2 do 5 osób.

Koszt: 20 zł osoba dorosła, 10 zł dziecko powyżej 7 roku życia, dzieci poniżej 7 roku życia za darmo.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej RODO) informujemy, iż:
• Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest “W Łodzi o co chodzi” Dominika Śliwkiewicz, REGON: 369626529
• Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować pod numerem telefonu 784936288 lub mailowo:wlodziocochodzi@onet.pl
• Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłania informacji o działaniach administratora na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO oraz w celu organizacji wydarzeń.
• Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty upoważnione do przetwarzania na podstawie umowy powierzenia danych w w/w celu oraz mogą być przekazywane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
• Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
• Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania zgody bądź na podstawie przepisów archiwizacyjnych.
• Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli podstawa przetwarzania jest zgodna), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
• Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowy Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych lub przepisy krajowe.
• Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji w/w celu.
• Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.

Szczegóły

Data:
8 września 2019
Czas:
15:00 - 16:30
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Muzeum Kinematografii
Plac Zwycięstwa 1
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://kinomuzeum.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*