NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Monospacer w duecie

26 czerwca 2018 | 17:00 - 18:00

Bezpłatnie

W najbliższy wtorek, 26 czerwca o godz. 17.00, vis a vis Monopolis (róg ul. Kopcińskiego i Nawrot), rozpoczniemy spacer szlakiem najpiękniejszej przemysłowej dzielnicy Łodzi. Od dawnych zakładów Monopolu Wódczanego z 1902 roku, gdzie powstaje nowoczesne centrum biurowo-rozrywkowo-kulturalne „Monopolis”, poprzez Pfaffendorf , czyli zespół fabryk włókienniczych i osiedle robotnicze Karola Scheiblera na Księżym Młynie, dojdziemy do najstarszego łódzkiego parku Źródliska.

Tam właśnie o godz. 21 rozpocznie się druga edycja Letniej Sceny Monopolis, a otworzy ją spektakl Teatru Polskiego pt. „Szekspir Forever!” ze znakomitym Andrzejem Sewerynem. Na to wydarzenie obowiązują bezpłatne zaproszenia (szczegóły: Monopolis), ale spacer jest otwarty dla wszystkich chętnych. Organizuje go Centrum Dialogu im. Marka Edelmana. Oprowadzać będą Joanna Podolska i Justyna Tomaszewska.

Dla najbardziej wytrwałych, na końcu spaceru odbędzie się konkurs w którym do wygrania dwie podwójne wejściówki na wtorkowy spektakl oraz dwie koszulki MONOPOLIS!

Szczegóły

Data:
26 czerwca 2018
Godzina:
17:00 - 18:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Łódź – różne miejsca
Łódź, Polska + Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*