NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wieczór projektowania sukni marzeń z Patrycją Plesiak

8 marca 2019 | 18:30 - 20:00

Podczas wyjątkowego wieczoru projektantka zaprezentuje limitowane kolekcje sukni wieczorowych, które z okazji Dnia Kobiet będzie można zakupić z 30% rabatem. Chętnym paniom projektantka wykona analizę kolorystyczną oraz doradzi jakie kroje pasują do ich sylwetki. Na miejscu będzie również można odbyć konsultacje projektowe wymarzonych sukni. Patrycja Plesiak stworzy na miejscu, od razu (!) rysunek żurnalowy Twojej kreacji marzeń.

ZAPISY 👉 www.cospot.pl/dzienkobiet

Patrycja Plesiak od 2012 r. tworzy autorskie kolekcje ubiorów oraz projekty na indywidualne zamówienia (kreacje na miarę).
Projektantka ukończyła projektowanie ubioru na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi z tytułem magistra sztuki. Do tej pory powstało 26 autorskich kolekcji limitowanych, które można zakupić w sklepie online oraz stacjonarnie.
Każda rzecz tworzona jest z myślą o kobiecie lubiącej komfort oraz oryginalność.
Osiągnięcia:
Prezentacja projektów podczas konkursów Miss Polonia czy The Look Of The Year
Zdobycie złotego medalu oraz certyfikatu od Slavy Zaitseva w międzynarodowym konkursie dla projektantów „Textile Salon” w Ivanowie (kolekcja Venom 2013)
Reprezentowanie województwa łódzkiego (EXPO Milano 2015)
Zdobycie międzynarodowej nagrody „Premio Internazionale Grandi Artisti Luigi Centra” w dziedzinie rozwoju światowej mody (Wenecja 2017)
PATRYCJA PLESIAK DESIGN ATELIER
Atelier PP Design w OFF Piotrkowska Center to autorski butik projektantki Patrycji Plesiak, w którym znajdują się limitowane kolekcje ubiorów. Mniejszą część stanowią ubiory codzienne, większą- kreacje koktajlowe, wieczorowe i ślubne. Istnieje możliwość zamawiania projektów indywidualnych na miarę. Sklep połączony jest z pracownią, w której szyte są wszystkie projekty z metką Plesiak. Oprócz ubrań można zakupić również autorską biżuterię, bieliznę, buty oraz inne designerskie akcesoria tworzone ręcznie przez polskich projektantów.

Szczegóły

Data:
8 marca 2019
Czas:
18:30 - 20:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

CoSpot
Zachodnia 70
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.cospot.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*