NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Modopolis – I Forum Mody Polskiej w Łodzi

26 listopada 2018 - 27 listopada 2018

I Forum Mody Polskiej w Łodzi

Art_Inkubator w Fabryce Sztuki to miejsce, gdzie twórczość spotyka się
z przedsiębiorczością. Fabryka Sztuki jako instytucja otoczenia biznesu wspiera osoby kreatywne w działalności rynkowej, a jako instytucja kultury realizuje działania mające na celu promocję sztuki i profesjonalizację kadr
.

W dniach 26-27 listopada odbędzie się w Łodzi  Modopolis – pierwsze Forum Mody Polskiej. Pod jednym dachem, w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki na Tymienieckiego 3, dojdzie do spotkania przedstawicieli polskiej mody – projektantów, właścicieli marek, przedsiębiorców, rzemieślników i studentów. Spotkają się by na forum poszukiwać odpowiedzi na pytania czym obecnie jest polska moda, jakie są jej mocne strony oraz potrzeby. Będą rozmawiać o tym z jakimi wyzwaniami mierzą się jej przedstawiciele i czego potrzebuje branża mody w Polsce, żeby się rozwijać.  Udział w panelu otwierającym Forum potwierdził projektant i artysta Tomasz Armada.

 

Modopolis to również wyjątkowy Showroom, w którym będzie można obejrzeć i kupić produkty polskich marek. Dzisiaj ruszyła strona internetowa projektu (www.modpolis.com) oraz open call dla marek, które chciałyby wystawić  stoisko
w Showroomie, zaprezentować firmę podczas pierwszego dnia wydarzenia i wziąć udział we wszystkich wydarzeniach w ramach Forum.

 

W trakcie Modopolis będzie też informacja dla przedsiębiorców o możliwości dołączenia do Polish Fashion Cluster, platformy, przez którą można budować współpracę pomiędzy przedsiębiorcami i projektantami, identyfikować obszary wspólnego działania oraz źródła finansowania.

Szczegóły

Początek:
26 listopada 2018
Koniec:
27 listopada 2018
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Fabryka Sztuki w Łodzi (Art_Inkubator)
bp. Wincentego Tymienieckiego 3
Łódź, łózkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*