NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pociąg do Łodzi #8. Sekrety Łodzi. Część 3

12 listopada 2019 | 18:00 - 20:00

Pociąg do Łodzi #8. Anna Kulik i Jacek Perzyński – „Sekrety Łodzi. Część 3.”

Przenieść się w czasie trzeci raz… Trzeci raz spojrzeć na Łódź z ciekawością godną detektywistycznego oka. Ponownie na chwilę zamienić się w kronikarza, szukającego sensacji dziennikarza lub poszukiwacza tajemniczych miejsc, niezwykłych ludzi i zapomnianych zdarzeń.

Autorzy – Anna Kulik (przez wiele lat związana z redakcją „Dziennika Łódzkiego”) oraz Jacek Perzyński (dziennikarz pasjonujący się biografiami i ciekawymi historiami) już dwukrotnie udowodnili, że w Łodzi wszystko może się zdarzyć! W trzeciej części „Sekretów Łodzi” (Dom Wydawniczy Księży Młyn) miasto zamieni się w stolicę mody i hazardu, w której samoloty lądują na trzech lotniskach. „Fala” będzie znana jako mekka naturystów, a z ulic zaczną znikać przechodnie. Nawiedzony sierociniec wystraszy nawet najodważniejszego wielbiciela horrorów. Po tylu wrażeniach pewnie już nikogo nie zdziwi historia o niesfornych baranach „spiskujących” przeciwko Janowi Pawłowi II.

O części łódzkich niezwykłości autorzy opowiedzą osobiście podczas ósmego spotkania w ramach comiesięcznego cyklu poświęconego bliższemu poznaniu miasta.

Szczegóły

Data:
12 listopada 2019
Godzina:
18:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

EMPIK Manufaktura
Drewnowska 58
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*