NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bitwa TikTokerów w Łodzi

30 listopada 2019 | 12:00 - 13:00

Bitwa TikTokerów w Łodzi

#bądźżyczliwy

Bitwa w M1 Łódź

Już 30 listopada (sobota) w Centrum Handlowym M1 w Łodzi (ul. Brzezińska 27/29) będzie można spotkać największe gwiazdy popularnej aplikacji do nagrywania krótkich form wideo. Publiczność może spodziewać się nie tylko dobrej zabawy, ale też porcji wiedzy na temat bezpiecznych zachowań w sieci., a także rozmowy na temat życzliwości Wstęp bezpłatny.

Od godziny 12.00 na scenie w M1 Łódź pojawią się ambasadorzy tej edycji eventu, a są nimi: Martyna Zbirańska (@pysia67), Michał Witkowski (@witkowski_), Dominik Gontarski (@_gontarsky) oraz Maja Konopka (@konopiaa). W roli prowadzącego wystąpi znany youtuber Łukasz Walaszek (@yoczook_official). Każdy będzie miał szansę dostać się do drużyny jednego z ambasadorów i razem z nim nagrać krótki film. Wszystkie materiały gwiazd nagrane z publicznością, które powstaną tego dnia, będą pokazywane na scenie. Widzowie zdecydują, który z nich jest najlepszy. Tematem przewodnim imprezy jest bezpieczeństwo w sieci. Dlatego też do drużyn ambasadorów w pierwszej kolejności będą przyjmowane osoby z własnoręcznie wykonanymi plakatami, nawiązującymi do #lekcjainternetu. Ambasadorzy będą opowiadali o swoich doświadczeniach i zasadach, których należy przestrzegać, żeby zachować bezpieczeństwo w sieci, a także o tym jak być życzliwym. Osoby z publiczności będą mogły wykorzystać zdobytą wiedzę podczas quizów z nagrodami.

Na uczestników imprezy czeka też możliwość zdobycia autografu swojej ulubionej gwiazdy na specjalnym plakacie oraz wspólne zdjęcie z idolem. Osoby biorące udział w imprezie będą mogły również zadać pytanie swoim idolom podczas Q&A, a także nagrać z nimi wyjątkowy materiał wideo. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Zgoda na wizerunek dla osób, które chcą być w drużynie ambasadora i wystąpić na scenie:
https://docs.google.com/document/d/1-SQj2YebL302r5uwmoTiRK2N3nCNRzlNPV_N891zSx8/edit?fbclid=IwAR3eqzXcT1SbIh9Z2xeiyS8fUdk-o6xTNotXxnhin99TJqy3TsAzXEEuZrU

Szczegóły

Data:
30 listopada 2019
Godzina:
12:00 - 13:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

M1
Brzezińska 27/29
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*