NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mega Klocki w Porcie Łódź

12 lutego | 12:00 - 17:00

Mega klocki rozkręcają ferie w Porcie Łódź

 

Są piankowe, magnetyczne i ogromne. Bawią, rozbudzają kreatywność i można z nich ułożyć wszystko, co tylko podpowie nam wyobraźnia. Klocki o różnorodnych kolorach, kształtach a do tego w mega rozmiarze pojawią się na czas ferii zimowych w Porcie Łódź i rozkręcą najlepszą zabawę w Łodzi! Start wydarzenia już w najbliższą sobotę. Atrakcja jest bezpłatna.

 

Dwa ostatnie tygodnie lutego upłyną w Centrum przy Pabianickiej pod znakiem niezapomnianej zabawy. Port Łódź zaprasza na wielką przygodę z klockami, która startuje już w najbliższą sobotę (12 lutego) i potrwa do 26 lutego (sobota). Spotykamy się każdego dnia (z wyjątkiem niedziel) w godzinach 12:00 – 20:00.

 

W Atrium, obok sklepu IKEA na czas ferii funkcjonować będzie ogromna strefa do zabawy wypełniona klockami. Nie będą to jednak zwykłe klocki, a wielkie
magnetyczne i piankowe bryły, które z pewnością przyniosą mnóstwo radości małym konstruktorom. Dzieci powita labirynt, zbudowany z dwóch tysięcy wielkich klocków – cegieł, w którym na najmłodszych czekać będzie mnóstwo zabawy. Będziemy przechodzić labirynt na czas, a po drodze napotkamy różne wyzwania, które trzeba będzie zrealizować by pójść dalej. Zbudujemy też domy ze swoich marzeń, a z pomocą animatorów i animatorek odwzorujemy najpopularniejsze budynki na świecie.

 

Klocki to nie tylko wspaniała forma rozrywki dla wszystkich dzieci, ale też edukacja i nauka poprzez zabawę. Dzięki układaniu rozmaitych konstrukcji nasze pociechy rozwijają swoją koordynację ruchową, uczą się współpracy w grupie i kształtują swoje kreatywne myślenie. Przede wszystkim najważniejsze jest jednak to, że sprawiają mnóstwo radości małym użytkownikom, dlatego w tym roku na czas ferii zdecydowaliśmy się postawić właśnie na klocki. Jednak nie będą to tym razem klocki tradycyjne, a naprawdę sporych rozmiarów bloki, w tym także piankowe i magnetyczne. Zapowiada się fantastyczna zabawa, po której wraz z pociechą możemy dodatkowo skorzystać z propozycji restauracji i cukierni zlokalizowanych w naszym Centrum mówi Jagoda Olesiak, kierownik marketingu Portu Łódź.

 

Na wielkim placu zabaw w Atrium pojawią się też miękkie klocki magnetyczne Jelly Heap, które dzięki swoim właściwościom idealnie się ze sobą łączą pozwalając na budowanie trójwymiarowych obiektów. Maluchy bez problemu zbudują z nich najwyższe, najdziwniejsze i najbardziej kreatywne budowle. Do dyspozycji dzieci będą też gigantyczne klocki piankowe. Z pomocą animatorów i animatorek dzieci będą mogły zbudować z nich tunel oraz tor przeszkód. Wspólnymi siłami stworzymy też starożytne miasto z murami, bramą wjazdową i budowlami. Będzie również okazja by zbudować dom dla jaskiniowca, igloo dla Eskimosa czy zamek dla królewny. Zadaniem uczestników zabawy będzie również zbudowanie z piankowych klocków jak najwyższej konstrukcji.

 

Szczegółowe informacje na temat atrakcji znajdują się na stronie internetowej Portu Łódź oraz na profilach Centrum w mediach społecznościowych.

 

Szczegóły

Data:
12 lutego
Godzina:
12:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Port Łódź
Pabianicka 245
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*