NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Medytacja – życie wolne od niepokoju

15 grudnia 2019 | 16:00 - 17:00

Żyjemy w czasach, w których niepokój, stres, przemęczenie wydają się być nieodłączną częścią życia. Czy tak musi być? Czy istnieje sposób, aby nasze codzienne życie było wolne od tych odczuć, a zamiast tego pojawiło się uczucie wypełnienia i satysfakcji?

Szkoła Medytacji i Samorealizacji w Łodzi serdecznie zaprasza na wykład poświęcony medytacji i wewnętrznemu rozwojowi. Podczas niezwykle inspirującego spotkania zyskasz zarówno podstawy filozoficzne, jak i szereg praktycznych wskazówek, w jaki sposób dzięki medytacji uczynić swe życie szczęśliwszym i przepełnionym spokojem. Wykład będzie okazją do nauki technik medytacji z mantrami oraz do zadania pytań.

Przyjdź i dowiedz się, w jaki sposób medytacja pomoże ci doświadczyć wewnętrznej równowagi, uzyskać świeże i pełne spokoju widzenie siebie i otaczającego cię świata. Obudź w sobie mnóstwo pozytywnych cech i zbuduj na nowo właściwe cele w swoim życiu.

Po wykładzie zapraszamy na słodki poczęstunek. Wstęp na wykład jest niebiletowany, nie wymaga wcześniejszych zapisów i jest bezpłatny.

15 grudnia (niedziela), godz. 16:00
Sala teatralna, Teatr DOM
ul. Piotrkowska 243
wstęp wolny
Tel. 513 359 186
lodz@mantra.pl

Szczegóły

Data:
15 grudnia 2019
Czas:
16:00 - 17:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Teatr DOM
Piotrkowska 243
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://teatrdom.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*