NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Relaksacyjny masaż gorącą świecą z wykonaniem świecy kosmetycznej- warsztat

24 października 2020 | 15:00 17:30

Masaż gorącą świecą to cudowny relaks, terapia i pielęgnacja, wykorzystująca naturalne oleje i masła kosmetyczne w rozgrzanej postaci.
Podczas warsztatów nauczycie się wykonać od A do Z własną naturalną świecę kosmetyczną na bazie wosku sojowego, maseł i olei oraz olejków eterycznych lub zapachów kosmetycznych. Poznacie ze szczegółami procedurę wykonania świecy, którą po naszym spotkaniu zabierzecie ze sobą do domu. Gdy wykonane przez Was świece będą stygnąć, odbędziemy bardzo przyjemną naukę masażu gorącą świecą, wykorzystując gotowe produkty przygotowane przez instruktorkę. Będziemy praktykowali w parach relaksacyjny masaż pleców, barków, ramion, przedramion i dłoni, oparty na technikach klasycznych, bezpieczny i możliwych do wykonania w warunkach domowych, w pozycji siedzącej lub leżącej.
Warsztat prowadzi: Karolina Ruta Adamczyk, dyplomowana technik masażystka, właścicielka firmy Dobrostan – masaże terapeutyczne.
Cena za udział wynosi 170 zł od osoby. Wystawiamy faktury bez VAT. Obowiązuje rezerwacja miejsc poprzez wpłatę zaliczki. Kontakt w sprawie zapisów lub pytań : Karolina – tel. 508138749.

Szczegóły

Data:
24 października
Czas:
15:00 – 17:30
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Stowarzyszenie Kamienica 56

Sienkiewicza 61a lok. 24U
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*