Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Maraton Halloween

Październik 25 | 23:00 - 23:59

Nocne Maratony Filmowe Helios jak co roku stawiają przed Fanami horrorow piekielnie straszny dylemat. Do wyboru mamy dwie noce i dwa zestawy filmow, a w nich aż 8 przerażających horrorow!

25 i 31 października, Maratończycy mogą wybierać spośrod specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję horrorow.

MARATON HALLOWEEN zestaw 1

25 i 31 października, w zestawie pierwszym premierowo ZŁE MIEJSCE i GODZINA OCZYSZCZENIA. Następnie wyłącznie w kinach Helios przedpremierowo ZAŚNIJ i na jedynych pokazach specjalnych PUPPET MASTER – 30. Rocznica.

W pierwszym zestawie pokażemy cztery filmy, ktorych jedynym celem jest … śmiertelnie Was wystraszyć! Na początek przerażający horror producentow „Piły” – ZŁE MIEJSCE. Następnie premierowo demoniczna GODZINA OCZYSZCZENIA. Dalej, do zobaczenia wyłącznie w kinach Helios, w dodatku na miesiąc przed światową premierą, doskonale oceniany ZAŚNIJ i na koniec pokaz specjalny PUPPET MASTER – 30.rocznica.

MARATON HALLOWEEN zestaw 2

25 i 31 października do wyboru rownież zestaw drugi, w ktorym pokażemy cztery kolejne horrory – premierowo ITSY BITSY i DOM STRACHOW, a na koniec przedpremierowo NIGHTMARE RADIO oraz 0.0 MHZ CZĘSTOTLIWOŚĆ OPĘTANIA.

Zestaw drugi rozpoczynamy premierowym ITSY BITSY. Potem trzymający w niezwykłym napięciu do ostatniej sekundy DOM STRACHOW. Na koniec przedpremierowo, wyłącznie w kinach Helios NIGHTMARE RADIO oraz 0.0 MHZ CZĘSTOTLIWOŚĆ OPĘTANIA.

Pewne jest, że rownież ten przerażający zestaw jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na ktory z nich wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba?

Szczegoły na stronie:
https://www.helios.pl/47,Lodz/MaratonyFilmowe/

Szczegóły

Data:
Październik 25
Czas:
23:00 - 23:59
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Kino Helios Sukcesja
Al. Politechniki 1
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.helios.pl/47,Lodz/StronaGlowna/