NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zakochaj się w sobie i pozwól innym pokochać siebie

17 marca | 18:00 - 20:00

Pierwsza część warsztatu: “Zakochaj się w sobie i pozwól innym pokochać siebie” wzbudziła ogromne zainteresowanie i jednocześnie niedosyt w wyczerpaniu tematu. Dlatego też zapraszamy bardzo serdecznie na część drugą, która poniekąd będzie kontynuacją części pierwszej, jednak stanowi ona niezależny moduł. Dlatego jeśli nie byłaś/eś na części pierwszej, możesz swobodnie uczestniczyć w części drugiej. Miłość do siebie jest jednym z podstawowych elementów szczęśliwego życia, dlatego jest to tak bardzo ważny temat. To, jak traktujesz siebie kazdego dnia, ma ogromny wpływ na to, jak się czujesz ze sobą i na to, jak odbierają Ciebie inni.
Dlatego ważne jest, byś zastanowiła/ł się nad tym jaka jest Twoja relacja z samą/mym sobą i jaka jest Twoja najgłębsza potrzeba w odniesieniu do związków? – Czy jest to może potrzeba tego, by:
– być akceptowaną/ym,
– kochaną/ym,
– odnaleźć bezpieczeństwo,
– być rozumianą/ym,
– móc na kimś polegać?
Która z tych potrzeb jest teraz dla Ciebie najważniejsza? I jaka za tym kryje się obawa, jeśli tego nie otrzymasz?

W czasie warsztatu:
– Dowiesz się w jaki sposób wzorce miłości z wczesnego dzieciństwa wpływają na Twoje obecne odczuwanie miłości
– Zastanowisz się jakim językiem miłości najczęściej się posługujesz i jakiego języka potrzebujesz od innych osób, by czuć się dobrze
– Poznasz różne metody rozwibrowywania energii miłości do siebie, a także sposób na zmianę swojego stanu wewnętrznego
– Stworzysz swój indywidualny system wsparcia dla siebie.

Kiedy: 17.03.20, godz.18.00
Czas trwania: 2,5 godziny
Gdzie: Szlifiernia Szczęścia, Piotrkowska 3, domofon 18
Inwestycja w siebie: 69 zł
Wpłaty można dokonać na konto:
43 1140 2004 0000 3702 7633 6532
W tytule przelewu prosimy podać nazwę warsztatów.
Zapisy: szlifierniaszczescia@gmail.com lub: https://www.szlifierniaszczescia.pl/oferta-1

Dowiesz się również jak:
– lepiej postępować wobec samego siebie
– dbać o siebie
– akceptować siebie
– dokochać swoje wewnętrzne dziecko
– zakochać się w sobie i kochać siebie do końca życia.

Zapraszamy bardzo serdecznie! 🙂

Prowadząca:
Nazywam się Izabela Kostka-Skwarczyńska i jestem coachem, trenerką rozwoju osobistego, matematyczką, pasjonatką życia, radości i dostrzegania szczęścia… w chwilach, momentach, w sobie…
Pomagam kobietom usunąć wszystko to, co je trzyma w miejscu, przełamywać blokady Wspieram je w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną. Jestem założycielką i współtwórczynią Szlifierni Szczęścia.
Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Transforming Communication, jestem absolwentką UŁ Metody Wspierania Relacji Międzyludzkich – Life Coaching, ukończyłam także Psychologię dla coachów na UJ, kurs uważności i redukcji stresu Mindfullness MBSR oraz kurs Access Bars, uczyłam się Recall Healing od Gilberta Renaud. Jestem autorką warsztatów, m.in. „Przesuń Horyzont – obudź swoją MOC”, “Rezonans szczęścia”, “Na karuzeli życia”. Organizuję cykliczne spotkania dla dzieci Gimnastyka Umysłu. We współpracy z Fundacją MAK zorganizowałam Filmowy Kurort w Pasażu Róży współfinansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Łodzi. Stworzyłam i prowadzę Akademię Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety. Współpracowałam także z Fundacją 11 Muz – Innowacje w Kulturze. Byłam prelegentką na festiwalach: PROGRESSteron, Łódź Miastem Kobiet, Kobieca Strona Łodzi, Ogólnopolskiej Kampanii Poznaj Coaching. Jestem partnerką ogólnopolskiej kampanii Dni Uczenia się Dorosłych 2019.
Wyznaję zasadę, że mózg człowieka ma nieograniczone możliwości.
Prywatnie jestem matką całkiem dorosłego syna. Pasjonują mnie podróże dalekie i bliskie, a także te w głąb siebie. Uwielbiam slow jogging, a także wędrować po górach, wspinać się, pływać i szusować po ośnieżonych stokach. Ostatnio jestem miłośniczką, a od września 2019 animatorką i szerzycielką slow joggingu.
Zapraszam gorąco! 🙂

Szczegóły

Data:
17 marca
Czas:
18:00 - 20:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Szlifiernia Szczęścia
Piotrkowska 3
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map