NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Manufaktura – 12-14 lutego

12 marca - 14 marca

ManuLoteria wystartowała!

Już dziś rusza wyjątkowa loteria w Manufakturze, w której do wygrania są tysiące nagród! Karty podarunkowe, eko gadżety i akcesoria – to wszystko czeka na szczęśliwych zwycięzców.

Co zrobić, by wygrać jedną z nagród? Zadanie jest proste – w dniach 11-25 marca 2021r. należy zrobić zakupy w Manufakturze za co najmniej 100 zł i zarejestrować się w punkcie obsługi loterii, który w najbliższy czwartek stanie przy Punkcie Informacji, na parterze przy głównym wejściu do galerii. Aby to zrobić, wystarczy okazać paragon potwierdzający zakupy i wypełnić kwestionariusz – można też łączyć paragony, maksymalnie 3, aby uzyskać wymaganą sumę 100 zł. Po rejestracji pozostaje już tylko wylosować kupon i… liczyć na uśmiech losu! Wynik zabawy pokaże specjalna maszyna losująca, inspirowana kolorowymi grami z Las Vegas.

W loterii można wziąć udział wiele razy – każdą wizytę w Manufakturze warto zakończyć wizytą w punkcie loteryjnym. A jest o co grać – łączna wartość nagród to prawie 40 tysięcy złotych! Do wygrania są karty podarunkowe, które można wykorzystać we wszystkich punktach na terenie Manu, zarówno w sklepach, restauracjach jak i punktach usługowych. Do tego unikatowe gadżety – w tym limitowane torby na zakupy, worki i notesy. Znajdzie się też coś dla najmłodszych – urocze miśki, uchwyt do telefonu a może nowoczesna saszetka-nerka? Wśród nagród znajdą się też akcesoria w duchu zero-waste: niezwykłe torby wykonane z recyklingowanych banerów i bambusowe kubki wielokrotnego użytku.

Regulamin loterii jest do wglądu w siedzibie organizatora oraz na stronach internetowych: www.manufaktura.com oraz www.smolar.pl/manuloteria, w punkcie loteryjnym oraz w Punkcie Info Manufaktury.

Manufaktura rozświetli się na zielono

Jak co roku, w Dzień Świętego Patryka (17.03) brama Manufaktury, budynek dawnej elektrowni, a także drzewa w Alei Dobrego Smaku i sama galeria handlowa zostaną oświetlone zielonym światłem.

Dzień Świętego Patryka, to nie tylko święto narodowe Irlandii, ale również jedno z najchętniej obchodzonych świąt na świecie. Z tej okazji organizowane są parady, imprezy, koncerty, a na cześć patrona Zielonej Wyspy wznoszone są toasty z whiskey lub zielonego piwa. Od kilkunastu lat, w wielu krajach na świecie popularne stało się podświetlanie zielonym światłem charakterystycznych obiektów. 17 marca zielone stawały się między innymi: wodospad Niagara, London Eye, Empire State Building w Nowy Yorku, Krzywa Wieża w Pizie, Opera w Sydney czy Burdż al-Arab w Dubaju. W Polsce do akcji dołączyły m.in. Pałac Kultury i Nauki, katowicki Spodek czy Hala Stulecia we Wrocławiu. Manufaktura, we współpracy z ambasadą Irlandii, kolejny raz podświetli część swoich obiektów. W najbliższą środę wieczorem na zielono rozbłyśnie brama Manufaktury, drzewa w Alei Dobrego Smaku, budynek dawnej elektrowni i galeria handlowa.

Karta Łodzianina warta – galante rabaty w Manufakturze!

1 marca wystartował program lojalnościowy Karta Łodzianina, dzięki któremu mieszkańcy Łodzi mogą korzystać ze specjalnych promocji i zniżek do wielu miejsc na terenie całego miasta, w tym m.in. sklepów, lokali i instytucji kultury w Manufakturze.

Karta to atrakcyjne zniżki w punktach branży beauty i modowej, ale także w najlepszych restauracjach, muzeum, szkole językowej czy centrum gier, a lista punktów będzie się ciągle powiększać po to, by jak najlepiej spełniać oczekiwania gości. Już teraz wyjątkowe oferty oferują m.in. Tawerna Pepe Verde czy restauracja Anatewka, centrum nauki Experymentarium, centrum medyczne Enel-Med czy Egurrola Dance Studio.

Ale to nie wszystko! Manufaktura jako partner projektu, umożliwia wyrobienie  aktywowanie Karty na miejscu. Aby to zrobić wystarczy zgłosić się do Punktu Informacji, zlokalizowanym na parterze przy głównym wejściu.

Więcej informacji o Karcie i zasadach korzystania z programu: https://kartalodzianina.pl

Szczegóły

Start:
12 marca
Koniec:
14 marca
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Manufaktura
Drewnowska 58
Łódź, łódzkie 91-002 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.manufaktura.com/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*