NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tkanie Ruchu – dzieci z rodzicami

3 października 2020 | 17:00 - 18:00

“Tkanie ruchu” to warsztat dający przestrzeń do rozwoju zarówno dla dziecka jak i opiekuna. Zrelaksujcie się i kreatywnie spędźcie wspólny czas!
Warsztaty inspirowane będą tematyką, kontekstem, kolorystyką, techniką wykonania lub fakturą poszczególnych dzieł. Inspirując się nimi będziemy tańczyć, improwizować, partnerować, malować, brudzić się i tworzyć własne niepowtarzalne małe dzieła. We własnym rytmie będziemy bawić się ciężarem ciała, przestrzenią, punktami odniesienia czy grawitacją.
Podczas warsztatu to rodzice będą czerpali optymizm i pozytywną energię od dzieci. Pozwolą sobie na swobodę w działaniu i w ruchu. Mała zamiana ról?
👉 CO MUSISZ WIEDZIEĆ 👉
* Warsztat skierowany jest do dużych i małych (dla dzieci 3-5 letnich wraz z opiekunami);
* Ubierzcie się wygodnie, aby mieć swobodę ruchu w spontanicznych pląsach i zabawach na podłodze. Nie zapomnijcie o skarpetkach antypoślizgowych!
* Możemy się nieco pobrudzić farbami – dlatego sugerujemy zabranie ubrania na zmianę dla dziecka.
Pamiętajcie, że jest to czas na uśmiech, ekspresję, twórczą wyobraźnie, przytulasy i wszelkie wygibasy. Dajemy sobie dużą swobodę, by na sali warsztatowej wspólnie spędzić 60 minut na twórczym szaleństwie pełnym sztuki i wzajemnej akceptacji w bezpiecznym otoczeniu, pod okiem profesjonalnego instruktora.
Warsztat poprowadzi Aleksandra Łaba – tancerka, choreografka, pedagog. Od 2014 roku wykładowczyni na Akademii Muzycznej w Łodzi (kierunek: Choreografia i techniki tańca). Związana z grupą Pracownią Fizyczną gdzie głównym obszarem działań jest improwizacja, taniec współczesny, kontakt improwizacja i proces twórczy. Współpracuje z Lubelskim Teatrem Tańca. Jako tancerka brała udział w wielu spektaklach zarówno teatrów dramatycznych jak i lalkowych.
👉 TERMINY, BILETY 👉
3.11 (wtorek) – godz. 17.00
6.11 (piątek) – godz. 17.00
8.11 (niedziela) – godz. 15.30
10.11 (wtorek) – godz. 17.00
13.11 (piątek) – godz. 17.00
14.11(sobota) – godz. 17.00
* Bilety: 15 zł
* Czas trwania: 60 min.
👉 ZAPISY 👉
* Warsztaty odbywają się dla maks. 5 par (dziecko+opiekun)
* Zapisy przyjmuje Dział Edukacji CMWŁ telefonicznie od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00: (42) 684 61 15, 500 527 855.
👉 Przed warsztatami należy przekazać edukatorowi oświadczenie o stanie zdrowia lub wypełnić je na miejscu: https://cmwl.pl/…/tkanie-ruchu-warsztaty-dla-dzieci-z
👉 Zajęcia będą odbywały się z zachowaniem bezpiecznej odległości społecznej. Podczas warsztatów z improwizacji ruchowej dzieci nie mają obowiązku noszenia maseczki, natomiast do ich używania zobowiązani są opiekunowie.

Szczegóły

Data:
3 października 2020
Czas:
17:00 - 18:00
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi
Piotrkowska 282
Łódź, łódzkie 93-034 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.muzeumwlokiennictwa.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*