NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Maluchy w Muzeum

26 stycznia | 12:12 - 12:30

MALUCHY W MUZEUM. Warsztaty familijne dla dzieci 1+

Wiesz wszystko o bezglutenowych biszkoptach, rytmie drzemek, wywabianiu śladów marchewki z koszulek w rozmiarze 74 oraz wadach i zaletach kangurowania? Jeśli tak – Muzeum Sztuki zaprasza Cię na cykl MALUCHY W MUZEUM.

 

 

 

 

 

MWM to cykl zajęć przygotowany specjalnie dla rodziców na urlopie macierzyńskim lub tacierzyńskim, którzy mają ochotę w środę o 12:12 spędzić ze swoimi małymi pociechami godzinę w Muzeum Sztuki w Łodzi. Sztuka nowoczesna może stać się bowiem wspólną przygodą dla Rodzica i Dziecka. Zapewniamy przyjazną przestrzeń na pierwszym piętrze Muzeum, przewijak w łazience i miejsce parkingowe dla wózków.

Warsztaty adresujemy do niewielkich grup (łączna maksymalna liczba uczestników, wraz z opiekunami, to 16 osób). Aby wziąć w nich udział, należy zadzwonić pod numer tel. 605 060 063. Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. W wypadku wystąpienia niepokojących objawów, prosimy o zrezygnowanie z udziału w wydarzeniu.

Najbliższe terminy spotkań:

05.01.2022, środa, godz. 12:12

ms2, Ogrodowa 19, sala edukacyjna

Tytuł: niebieski

Razem z dziećmi poszukamy NIEBIESKICH dzieł sztuki na wystawie Atlas Nowoczesności. Ćwiczenia, a potem wykonamy mapy, zaznaczając nasze ślady niebieską taśmą. Następnie zbadamy właściwości niebieskich pigmentów rozpuszczając je w wodzie. Efekty zabiegów odciśniemy na grubym papierze.

Prowadzi Marta Wlazeł

Cena: 6 zł osoba (opiekun + dziecko 12 złotych)

 

12.01.2022, środa, godz. 12:12

ms2, Ogrodowa 19, sala edukacyjna

Tytuł: żółty

Kolejne warsztaty upłyną pod hasłem: Żółte. ŻÓŁTE jak cytryny i jesienne liście. Jak światło lampki migoczące późnym wieczorem. A czy znajdziemy żółte dzieła sztuki na wystawie Atlas Nowoczesności. Ćwiczenia? Poszukiwania zwieńczymy produkcją słonecznej farby i… piaskowych obrazów.

Prowadzi Marta Wlazeł

Cena: 6 zł osoba (opiekun + dziecko 12 złotych)

 

19.01.2022, środa, godz. 12:12

ms2, Ogrodowa 19, sala edukacyjna

Tytuł: zielony

Zielona mięta jest orzeźwiająca i pięknie pachnie. Podobnie jak bazylia i oregano. Na zajęciach spróbujemy zrobić ZIELONĄ barwę z naturalnych składników. Zbadamy, czy z zielonych warzyw da się zrobić zielone stemple. Sprawdzimy czy na wystawie Atlas Nowoczesności. Ćwiczenia są zielone dzieła sztuki.

Prowadzi Marta Wlazeł

Cena: 6 zł osoba (opiekun + dziecko 12 złotych)

 

26.01.2022, środa, godz. 12:12

ms2, Ogrodowa 19, sala edukacyjna

Tytuł: czarny

Czarna jest noc, kiedy wyłączymy wszystkie światła, CZARNE są nietoperze i niektóre koty. Czy artyści lubią czarny kolor? Na wystawie Atlas nowoczesności. Ćwiczenia poszukamy czarnych obrazów i rzeźb, a następnie ułożymy wielkie czarno, białe układanki i pobawimy się cieniami, które wytniemy z czarnego papieru.

Prowadzi Marta Wlazeł

Cena: 6 zł osoba (opiekun + dziecko 12 złotych)

Szczegóły

Data:
26 stycznia
Godzina:
12:12 - 12:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

ms2
Więckowskiego 36
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://msl.org.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*