NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Maluchy w Muzeum

14 grudnia 2022 | 12:12 - 13:00

MALUCHY W MUZEUM. Warsztaty familijne dla dzieci 1+

 

 

Wiesz wszystko o bezglutenowych biszkoptach, rytmie drzemek, wywabianiu śladów marchewki z koszulek w rozmiarze 74 oraz wadach i zaletach kangurowania? Jeśli tak – Muzeum Sztuki zaprasza Cię na cykl MALUCHY W MUZEUM.

 

 

 

 

 

 

 

MWM to cykl zajęć przygotowany specjalnie dla rodziców na urlopie macierzyńskim lub tacierzyńskim, którzy mają ochotę w środę o 12:12 spędzić ze swoimi małymi pociechami godzinę w Muzeum Sztuki w Łodzi. Sztuka nowoczesna może stać się bowiem wspólną przygodą dla Rodzica i Dziecka. Zapewniamy przyjazną przestrzeń na pierwszym piętrze Muzeum, przewijak w łazience i miejsce parkingowe dla wózków.

Warsztaty adresujemy do niewielkich grup (łączna maksymalna liczba uczestników, wraz z opiekunami, to 16 osób). Aby wziąć w nich udział, należy zadzwonić pod numer tel. 605 060 063. Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. W wypadku wystąpienia niepokojących objawów, prosimy o zrezygnowanie z udziału w wydarzeniu.

 

Najbliższe terminy warsztatów:

 

 

 

 

  • 30.11.2022, środa, godz. 12:12

ms2, Ogrodowa 19, sala edukacyjna

Tytuł: MAŁE

Na listopadowym spotkaniu zatytułowanym MAŁE, poszukamy najmniejszego dzieła sztuki na wystawie Atlas Nowoczesności. Ćwiczenia. Następnie małymi palcami, na małych kartkach, zrobimy malutki obraz. Duża będzie tylko zabawa!

Prowadzi Marta Wlazeł

Cena: 6 zł osoba (opiekun + dziecko 12 złotych)

 

  • 07.12.2022, środa, godz. 12:12

ms2, Ogrodowa 19, sala edukacyjna

Tytuł: DUŻE

Wszystko co widzimy jest jakieś. Także dzieła sztuki i także goście Muzeum. Łatwo jest patrzeć na świat i opisywać go opozycyjnymi pojęciami. Na cykl Maluchy w Muzeum zapraszamy naszych małych gości pod opieką dużych mam, tatusiów, cioć lub dziadków. Na Dużym spotkaniu powiększymy sami siebie, znajdziemy ogromne dzieło sztuki i zrobimy duży bałagan.

Prowadzi: Marta Wlazeł

Cena: 6 zł osoba (opiekun + dziecko 12 złotych)

 

  • 14.12.2022, środa, godz. 12:12

ms2, Ogrodowa 19, sala edukacyjna

Tytuł: POPLĄTANE

Czasem wszystko się plącze. Wełna, nici, wstążki. Niekiedy plątają się włosy i …linie na obrazach. Nie są proste, tylko wyginają się w stu kierunkach! Czy w Muzeum Sztuki znajdziemy takie niezwykłe, POPLĄTANE obrazy? Na środowych zajęciach  będziemy pleść, zaplatać, czesać i ugniatać. Również nasze ciała będą się wyginać niczym wesołe, niesforne linie.

Prowadzi Marta Wlazeł

Cena: 6 zł osoba (opiekun + dziecko 12 złotych)

 

  • 21.12.2022, środa, godz. 12:12

ms2, Ogrodowa 19, sala edukacyjna

Tytuł: TRÓJKĄT

TRÓJKĄT będzie najważniejszy podczas naszego grudniowego spotkania. Do ostrych geometrycznych kształtów z wystawy Atlas Nowoczesności.Ćwiczenia poprowadzą nas trójkątne strzałki, porozmawiamy też o ostrzegawczych znakach drogowych, a po zajęciach odpoczniemy w trójkątnym namiocie.

Prowadzi Marta Wlazeł

Cena: 6 zł osoba (opiekun + dziecko 12 złotych)

 

 

 

 

 

Szczegóły

Data:
14 grudnia 2022
Godzina:
12:12 - 13:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

ms2
Więckowskiego 36
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia