NA SKRÓTY – REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN – REPERTUAR TEATRÓW – KALENDARZ SPORTOWCA – INFORMATOR KONCERTOWY
Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

- To wydarzenie minęło.
Ratuj się kto rodzi
5 października 2020 | 20:00
Bilety:
Bilety w cenie 60 zł
Poczynania obu bohaterów to podszyta czarnym humorem komedia, na dnie której kryje się prawda związana z obawami i lekami człowieka mającego sprostać arcyważnemu zadaniu jakim jest ojcostwo. Zabawne dialogi, komiczne sytuacje, błyskotliwe komentarze do spraw damsko-męskich, a do tego fenomenalna wiwisekcja męskiej natury i postrzegania świata przez pryzmat… Rogera. To wszystko sprawia, że ta oryginalna sztuka jest inteligentną rozrywką z drugim dnem. Ucieszy i rozbawi zarówno prawdziwych macho, jak i ortodoksyjne feministki.
Recenzje…
„Zabawne dialogi, komiczne sytuacje, błyskotliwe komentarze do spraw damsko-męskich, a do tego fenomenalna wiwisekcja męskiej natury i postrzegania świata przez pryzmat… Rogera. To wszystko sprawia, że ta oryginalna sztuka jest inteligentną rozrywką z drugim dnem. Ucieszy i rozbawi zarówno prawdziwych macho, jak i ortodoksyjne feministki.”. „ Dlaczego warto wybrać się na spektakl? Bo to opowiastka nieprzyzwoicie zabawna, urocza, przenikliwie inteligentna. Połączenie polskiego i angielskiego humoru dodaje jej głębi, którą odnaleźć można tylko w ironii, poczuciu humoru i dystansie do tzw. Tematów tabu. Tzw. Bo w rozmowie penisa z mózgiem takich tematów nie ma…”
Wykonawcy…
- Marek Pituch
Na ekranie zadebiutował w serialu „Egzamin z życia”. Miał to być drobny epizod, ale dzięki zaangażowaniu i talentowi Marka – losy Jego bohatera znacznie się rozwinęły. Podobna sytuacja miała miejsce w serialu „Dwie strony medalu”. Bo Marek Pituch ceniony jest za pracowitość i wprowadzanie dobrej atmosfery na planie. Można go było również zobaczyć w innych produkcjach jak: „Na wspólnej”, „Plebania” czy „Ojciec Mateusz”. Uwielbiany przez mistrzów światła za plastyczną twarz. Każdą rolę buduje precyzyjnie w najdrobniejszych szczegółach, uważa, że to właśnie te drobne elementy tworzą filmowy świat. Wielbiciel Ch. Bukowskiego, M. Hłaski i J. Himilsbacha. Odpowiedzialny, uważny i pełen inwencji twórczej. Jak sam mówi: jestem samotnikiem uwielbiającym życie w stadzie. Podpatruje ludzi wokół siebie i bezlitośnie wykorzystuje to w kreowanych przez siebie rolach na scenie, czy w filmie. W 2010 zdał egzamin eksternistyczny uzyskując tytuł aktora dramatycznego. Współpracował z wieloma teatrami w Polsce jak: Teatr Druga Strefa (spektakle m. in.: „Mąż i żona” reż. Biraga, „Jubileusz” reż. Biraga, „Dialogi Penisa II” reż. Foulkes), Teatr WARSawy (spektakl „Kontrabanda” reż. Sajnuk), Teatr K.T.O (spektakl „Ja, Salome” reż. Grabowiecka). - Jakub Wons
Wieloletni aktor Teatru Druga Strefa, w którym zagrał w ponad 20 spektaklach m. in. „Wariat i zakonnica”, „Matka”, „Sonata Belzebuba” Witkacego, „Iwona księżniczka Burgunda” W. Gombrowicza”, Mąż i żona” A. Fredry, „Ciocia” R. Wojasińskiego, „Ja córka Rasputina” i „Gdy w dzień przeleci nocny ptak” R. Akobdżaniana, „Pętla” M. Hłaski, „Mieszczanin Szlachcicem” Moliera, „Jubileusz” G. Taboriego, „Fin” S. Biragi, „Dialogi Penisa” P.H. Theronda. W latach 2010-2012 pracował w Teatrze Imka w Warszawie jako producent. W tym czasie produkował lub współprodukował spektakle: „Sprzedawcy Gumek” H. Levina, „Ja” M. Siegoczyńskiego, „Wodzirej” na podst. F. Falka, „Generał” J. Jakubowskiego, „Bohater Osama” D. Kelly, „Henryk Sienkiewicz Greatest Hits” K. Materny, „Król Dramatu” M. Modzelewskiego. W telewizji i filmie staje po obu stronach kamery. Jako aktor wystąpił w serialach i filmach: „Na dobre i na złe” (2001), „Ojciec Mateusz” (2008), „Zwerbowana Miłość” (2010), „Wałęsa” (2012), „Piąty Stadion” (2012). Jako II reżyser pracował przy produkcjach: 2009 – „Zwerbowana miłość”, 2006- 2007 – „Dwie strony medalu”, 2006 – „Dylematu 5”, 2006 – „Volpone albo lis”, 2005-2006 – „Okazja”, 2004 – „Dziki”. W 2011 roku zdał Egzamin Eksternistyczny ZASP dla aktorów dramatu. Obecnie gra w spektaklach „Halo Penis?” i „Żona do adopcji” w Old Timers Garage w Katowicach oraz w spektaklu „Okolice bikini” Macieja Kowalewskiego w Klubie Chwila w Warszawie. W Old Timers Garage wyreżyserował monodram Sebastiana Cybulskiego „Pewniak” oraz sztukę Marka Pitucha „Kim jest Krysia”.