NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Majówka z Vogue

2 maja 2020 | 11:00 - 23:00

SOBOTA 2 maja 2020

Instagram „Vogue Polska”:

Jak dbać o rośliny w domu?
Opis: Ania Wojtala z pracowni Kwiaciara postara się udowodnić, że każdy może zostać posiadaczem małej dżungli. Zgłębi ponadto tajniki przesadzania, podlewania i nawożenia roślin. Pokaże również, jak dobrać odpowiednie osłonki i doniczki do kwiatów.
Prowadzący: Ania Wojtala z pracowni Kwiaciara
Godzina: 11.00

Wypieki z Larą Gessler
Opis: Autorka książek kucharskich i prowadząca kulinarny kanał na YouTubie Lara Gessler razem z czytelnikami „Vogue Polska” przygotuje maślane ciasteczka z lawendą. Jeżeli chcecie się przygotować i piec razem z Larą, będziecie potrzebować następujących składników: 450 g mąki, 400 g miękkiego masła, 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia, 1/2 łyżeczki soli, 2 łyżeczki lawendy, 200 g drobnego cukru i 1 jajko
Prowadzący: Lara Gessler
Godzina: 16.00

Q&A z Maciejem Musiałowskim
Opis: Jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia, gwiazda głośnego filmu Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter” odpowie na żywo na pytania czytelników „Vogue Polska”.
Godzina: 20.00

Vogue.pl

Streaming filmu „Modern Man”
Opis: Charlie Siem to idealny współczesny mężczyzna. Światowej sławy skrzypek i przystojny model Armaniego w jednym. Podróżuje i koncertuje w najlepszych miejscach na świecie. Z pozoru jego życie wydaje się idealne, ale perfekcjonizm ma też swoją cenę .Film miał polską premierę podczas 15. edycji festiwalu Millennium Docs Against Gravity.
Godzina: 12.00–24.00

Streaming spektaklu „Robert Robur” TR Warszawa
Opis: Spektakl na podstawie niedokończonej powieści Mirosława Nahacza przenosi widza do przyszłości, w której fikcja kreowana przez media wyparła całkowicie rzeczywistość. Kiedy seria tajemniczych zgonów wstrząsa światem, wszystkie tropy prowadzą do inspektora policji Roberta Robura, młodego scenarzysty. Spektakl w reżyserii Krzysztofa Garbaczewskiego, z adaptacją współtworzoną przez Jakuba Żulczyka, miał swoją premierę w czerwcu 2016 roku. W spektaklu występują m. in.: Justyna Wasilewska, Agnieszka Żulewska, Dobromir Dymecki. Tomasz Tyndyk.
Godzina: 19:00–07:00

Wirtualne oprowadzanie po POLIN Muzeum Historii Żydów Polskich
Opis: Muzeum wyróżnione w 2016 roku prestiżową nagrodą Europejskiego Muzeum Roku zaprasza na spacer po wystawie stałej. Po drodze czekają na was m.in. opowieści o królach, wynalazcach, myślicielach, żydowskiej religii i kulturze, a także miłości, poświęceniu i walce.
Godzina: całodniowe

Podcast „Kolacja z książką” – Iza Bartosz i Beata Chmiel
Opis: Redaktor naczelna wydawnictwa OsnoVa Iza Bartosz pyta ważne postaci kultury, z kim zjadłyby wymarzoną kolację, i prosi je o wybranie trzech książek, o których chciałyby podyskutować. Tym razem działaczka społeczna i menedżerka kultury Beata Chmiel opowiedziała jej nie tylko o wybranych książkach, ale również o swoich spotkaniach z Amosem Ozem.
Godzina: całodniowy

Co jeszcze czeka na Was w sobotę? Wywiad z Joanną Okuniewską, autorką głośnych podcastów „Tu Okuniewska” i „Moje przyjaciółki idiotki”, playlista ulubionych utworów na Spotify Karoliny Gruszeckiej, dyrektor mody „Vogue Polska”, a na naszym Insta Stories quiz poświęcony niezapomnianym kreacjom gwiazd z czerwonego dywanu.

Szczegóły

Data:
2 maja 2020
Godzina:
11:00 - 23:00
Kategoria Wydarzenie:

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*