NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Magiczne święta w Galerii Łódzkiej

6 grudnia 2019 | 10:00 - 17:00

Grudniowa Galeria Łódzka oczaruje odwiedzających magiczną atmosferą i pozwoli „rozsmakować się” w nadchodzących świętach. W przestrzeni centrum na dobre rozgości się kiermasz świąteczny, Mikołajki zwiastować będą szereg atrakcji dla najmłodszych, a wszystkie działania będą sygnowane znakiem wyjątkowej obsługi.

MIKOŁAJ MÓWI HO, HO, HO! NA SELFIE BY SIĘ SZŁO!

Zdjęcia z Mikołajem w Galerii Łódzkiej to już niemal łódzka tradycja. Dzieje się tak nie bez przyczyny. Wybitni znawcy tematu twierdzą, że to właśnie w tym konkretnym centrum handlowym urzęduje prawdziwy „Gwiazdor”, który paradoksalnie „nie gwiazdorzy”. Chętnie bowiem pozuje do zdjęć, również do wszechobecnego selfie. W dniach od 6 i 7 grudnia fani tradycyjnej fotografii mogą liczyć na bezpłatny wydruk zdjęcie z „Mikusiem”, które wzbogaci rodzinny album lub będzie wspaniałym podarunkiem dla babci i dziadka. Galeria współpracuje z fundacją Moonway, która zbiera środki na szczytny cel dzięki czemu każdy może zostać Świętym Mikołajem.

DO SKARPETY PREZENT WŁÓŻ

Skąd wzięła się „świąteczna skarpeta”? Legenda głosi, że niegdyś Mikołaj, który jak powszechnie wiadomo, zakradał się z workiem prezentów przez komin, wrzucał do suszących się przy ogniu skarpet drobne upominki. Niegrzeczne dzieci znajdowały w nich jednak wyłącznie bryłkę węgla. Dla „grzecznych” milusińskich Galeria Łódzka przygotowała warsztaty ozdabiania świątecznej skarpety. Kreatywne działania rozpoczną się już w Mikołajki i potrwają do 23 grudnia (godz. 12.00 – 19.00). Najmłodsi mają zatem jeszcze czas, by popracować nad podniesieniem „wskaźnika grzeczności” i przygotować naprawdę dużą skarpetę!

GALERIA  DOBRZE SIĘ PREZENTUJĘ

W dniach od 6 do 23 grudnia Galeria Łódzka mówiąc o prezentach „nie owija w bawełnę”, ale pięknie je opakowuje. Specjaliści od przycinania wstążek, doboru ozdobnego papieru, czy wiązania kokard na czas wyręczą klientów z opresji misternego pakowania podarunków. A przy tym zrobią to profesjonalnie i z uśmiechem. Prezent zostanie spakowany po okazaniu paragonu o minimalnej wartości 100zł

„Tegoroczne Święta odbędą się w wyjątkowej oprawie. Odmienioną przestrzeń centrum zdobić będą liczne dekoracje tematyczne, a całość dopełnią klimatycznie zaaranżowane strefy relaksacyjne. Ciepło kominka, miękkie fotele, zdobne choinki, świąteczne klasyki na półce z książkami sprawią, że w grudniu zagości u nas wyjątkowo sielska i przytulna atmosfera. Święta to przede wszystkim tradycja, zatem pomimo nowości we wnętrzach, pewne rzeczy muszą pozostać niezmienne. Zatem i w tym roku nie może zabraknąć tak lubianych zdjęć z Mikołajem czy warsztatów dla najmłodszych.” – podsumowuje z uśmiechem Beata Stefańska, dyrektor Galerii Łódzkiej.

 

 

 

 

 

ŚWIĘTA DOBRZE ULEPIONE

Domowe pierogi, chleb na zakwasie, babcina żurawina to zwiastuny jarmarku, który w Galerii Łódzkiej zagości aż do 23 grudnia. Na klimatycznych straganach nie zabraknie też ręcznie malowanych ozdób czy fantazyjnych stroików. Amatorzy świąt „ze smakiem” z pewnością docenią kunsztowne przygotowanie potraw oraz urodę i unikatowość dekoracji.

Grudniowa Galeria Łódzka pozwala złapać oddech i wybrać się na przemyślane, nieśpieszne zakupy w miłej atmosferze. W tym miesiącu bowiem nie tylko elfy pracują dłużej, również łódzkie centrum zamyka się nieco później.

Grudniowe godziny otwarcia Galerii Łódzkiej:

13 – 14 grudnia 2019 (piątek – sobota), godz. 09:30 – 22:00

15 grudnia (niedziela), godz. 10:00 – 21:00

20 – 21 grudnia 2019 (piątek – sobota), godz. 09:30 – 22:00

22 grudnia (niedziela), godz. 10:00 – 21:00

24 grudnia Wigilia Bożego Narodzenia, godz. 9:30 – 13:30

31 grudnia  Sylwester, godz. 9:30 – 16:00

Szczegóły

Data:
6 grudnia 2019
Godzina:
10:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Galeria Łódzka
Piłsudskiego 15/23
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*