NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Michał Gołkowski – odwołane

12 marca 2020 | 18:00 - 20:00

Michał Gołkowski to człowiek – orkiestra. Z wykształcenia lingwista, z zamiłowania historyk wojskowości i antropolog kultury. Z zawodu tłumacz języka angielskiego i rosyjskiego. Jako pisarz zadebiutował w 2013 r. powieścią pt. „Ołowiany Świt” i od tego czasu wydał rekordową liczbę 18 książek osadzonych w pięciu różnych uniwersach! Najnowsza pt. „SybirPunk” (Fabryka Snów) będzie jego dziewiętnastym tytułem.

„SybirPunk” to opowieść o przyszłości ze sterylnie czystymi miastami, uporządkowanymi społeczeństwami i służącą ludzkości zaawansowaną technologią… No nie, sorry, ale nie.

Przyszłość to NeoSybirsk: rozpadająca się, sklecona na sznurek i szmatę cywilizacja pokryta węglowym pyłem. Cuchnące zaułki, w których można stracić życie za butelkę wody. Syntetyczne jedzenie, trujące powietrze i ludzie tak napakowani cybernetyką, że właściwie nie wiadomo czy jeszcze są ludźmi. W takim świecie żyje Sasza Khudovec, zwany Chudym – facet od załatwiania spraw trudnych. Tym razem został windykatorem i ma odzyskać pieniądze, które jeden paskudnie bogaty oszust ukradł drugiemu obrzydliwie nadzianemu oszustowi.

Szczegóły

Data:
12 marca 2020
Godzina:
18:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

EMPIK Manufaktura
Drewnowska 58
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*