NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

MADI

23 lutego | 19:00 - 21:00

W ostatni styczniowy muzyczny czwartek w 2023, w Irish Pub na Piotrkowskiej porwie Was MADI ze swoją nieziemską energią i cudownym wokalem. Zapraszamy na koncert od godziny 19.00.
Rezerwacji stolików można dokonywać pod numerem telefonu 798 455 366
Madi – wokalistka, konferansjer, autorka tekstów oraz muzyki. Z wykształcenia Pani mgr inż po Politechnice Łódzkiej. Jednak muzyczna pasja towarzyszy jej od najmłodszych lat. Była solistką Łódzkiego zespołu ludowego „Anilana”, Akademickiego Chóru Politechniki Łódzkiej, śpiewała również w łódzkim Chórze gospel TGT, w zespole Country. Jej taneczne teledyski mogliśmy oglądać w telewizjach muzycznych, a piosenki usłyszeć m.in. w Radio Parada. Występowała również na największych scenach, u boku Chóru AChPŁ śpiewali z Andrea Bociellim oraz kilkukrotnie podczas światowej trasy koncertowej Night of The Proms w Atlas Arenie z orkiestrą symfoniczną oraz takimi gwiazdami jak OMD, Coolio, John Miles czy Zucchero. Jest finalistką telewizyjnego talent show Disco Star. Wszechstronność klimatów muzycznych, które ją inspirują ma odzwierciedlenie w kolejnych muzycznych projektach.
W Irish możemy posłuchać jej kameralnych występów, w których nie zabraknie gorących południowych rytmów, rocka oraz country

Szczegóły

Data:
23 lutego
Godzina:
19:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Irish Pub
Piotrkowska 77
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia