NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pull The Wire, 4dziki – przełożone

6 maja | 19:30 - 22:00

Pull The Wire kontynuuje trasę promującą ich najnowszy album Życie to Western. W repertuarze najnowsze single, takie jak Zgniły polski rock’n’roll, Chodź na studia, W Internecie, ale również klasyki takie jak: Kapslami w niebo, Papieros i Noc w czerwonym mieście. Będzie gorąco, nieco brudno i romantycznie, jak na dobrym westernie. W życiu liczą się szybkie strzały i emocje.
Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełne, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru.
https://www.facebook.com/pullthewireband
www.pullthewire.pl
——-
🔥4dziki 🔥
Wielki mistrz Faja Dzika powiedział: Cztery są żywioły, 4 browary w czteropaku, cztery cycki krowy, dziki niech też 4 będą choć w sile 6.
🟥 4 od zawsze jest dla nas cyfra mistyczną, jest dla nas kierunkiem, który wyszedł od wieszcza naszego Jacusia! Rzekł on bowiem, że jego numer 440 i 4
6 nierozłącznych przyjaciół, 5 nierozłącznych pasków na dupie, 4dziki – to zespół z Wrocławia, grający autorskie utwory rubaszno-dożynkowe i pełne życia kawałki gitarowe coś w stylu 3 akordy darcie mordy lub #punkopolo.
🟥 To charakterna alternatywa dla disco-polo i Zenka, jednocześnie podtrzymująca jego skłonność do zabawy, łatwość przyswojenia i bezpośredniość.
🐗 W dniu, w którym świnia ujrzy niebo rozstąpią się nogi najcnotliwszych dziewic. Strzeżcie się ! Legendarny dzień nadejdzie!
🌐 www.4dziki.pl

Szczegóły

Data:
6 maja
Godzina:
19:30 - 22:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Wooltura
Wólczańska 40/42
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*