NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Lokalny festiwal Szkoły w Chmurze w Łodzi

7 maja | 10:00 - 17:00

Cześć!
Chodźcie, spotkajmy się! Przyjdźcie po inspirację, wsparcie, dzielenie smutków i radości. Niech dzieci zbudują razem szałas i kolejny raz zachwycą się tym, jak świat jest fascynujący. Niech nastolatkowie poznają fajnych ludzi w swoim wieku, którzy też są w ED, a nawet wpadną na pomysł robienia wspólnego projektu. Niech rodzice podzielą się troskami, wzruszeniami i dobrymi praktykami w organizowaniu edukacyjno-domowego życia.
Szkoła w Chmurze to znacznie więcej niż szkoła, to przede wszystkim inspirująca i wspierająca społeczność. Do tej pory doświadczamy jej głównie online, a teraz w końcu będziemy mogli spotkać się wszyscy na żywo! W maju i czerwcu w największych miastach w Polsce wspólnie zorganizujmy lokalne jednodniowe festiwale.
Zapraszamy całą Chmurową społeczność, rodziny i przyjaciół. Czekamy także na tych, którzy dopiero planują do nas dołączyć oraz wszystkich, którzy chcą nas poznać. Oczywiście na miejscu będą też członkowie naszego zespołu: Ci, którzy rozmawiają z Wami przez telefony, odpisują na wiadomości, dbają o Wasze dokumenty, nauczyciele, autorzy kart pracy, dyrektorki szkół, koordynatorzy zespołów i inni Chmurowi ogarniacze.
Aby być na bieżąco, wypełnij formularz 🙂 –>
Otrzymanie potwierdzenia wypełnienia formularza oznacza, że spodziewamy się Twojej obecności na wydarzeniu 🙂
Nie musisz czekać na inne potwierdzenie z naszej strony. Na kilka dni przed eventem w wybranym przez Ciebie mieście prześlemy szczegóły organizacyjne 🙂
– Zapraszamy Was od 10:00, tak żebyście wszyscy zdążyli do 10:30 spokojnie się zarejestrować (m.in. odebrać opaskę i kartę gry terenowej), a potem mogli poznać miejsce. Dlaczego to takie ważne? O 11:00 powitamy się w wielkim kręgu, który w Łodzi poprowadzi sam Mariusz Truszkowski (założyciel szkoły) i wspólnie zaczniemy dzień!
– Festiwal nie jest wydarzeniem komercyjnym, nie sprzedajemy na niego biletów. Tworzymy go wspólnie i dlatego dobrowolnie możecie dorzucić się do kosztów jego organizacji. Typ wsparcia nie zależy od wieku uczestnika, ani od tego czy już jesteś w Szkole w Chmurze, czy dopiero się nad nią zastanawiasz. Wszyscy uczestnicy sami decydują o wysokości okazanego wsparcia. To będzie dla nas wymierna informacja, że jesteśmy w tym razem i wspólnie dbamy o naszą społeczność 🙂
Wesprzyj Festiwal! –>
Program Lokalnego Festiwalu – Łódź 7 maja 2022, 10-17:00
10:00-12:00 “Poznajmy się”
10:00 – rejestracja, zapoznanie z miejscem, gra “Odkryj swoją ścieżkę”*
11:00 Wielki Wspólny Krąg otwierający Festiwal
11:20 warsztaty zapoznawcze dla uczestników w każdym wieku
*grajcie w swoim tempie, macie na nią cały dzień
12:00-15:00 “Rozwijajmy się”, goście specjalni, warsztaty, spotkania, wykłady, niektóre z nich:
– 12:00 Spotkanie z Mariuszem Truszkowskim, założycielem SwCh
– 13:00 Spotkanie z Basią Jędrusiak, dyrektorką Szkoły i Liceum w Chmurze
– 14:00 Spotkanie z Oliwią Bartosik, która organizuję majową podróż licealistów
15:00-17:00 “Open space”
W ciągu dnia będziecie mogli zaproponować konkretne zajęcia lub aktywności, do których chcielibyście zaprosić innych uczestników – szczegóły podamy w trakcie rejestracji i na kręgu. Ale to przede wszystkim czas na swobodne interakcje i po prostu bycie razem! Jeżeli rano będzie słońce, to na tę część spotkania koniecznie zabierzcie koce i ulubione przekąski!
Cały dzień będziecie mogli odkrywać festiwalowe strefy: Chilloutu, Baniek, Artystyczną, Błotną, Sportową, Zapisów do szkoły, Licealistów, Rodziców oraz Miasteczko Rowerowe!
Do zobaczenia! 🙂

Szczegóły

Data:
7 maja
Godzina:
10:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Park Baden-Powella
Park im. Roberta Baden-Powella
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*