NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Łódzki Festiwal Win 2022

4 czerwca | 14:00 - 17:00

Kochani! Wiosna za oknami, więc startujemy z kolejnym plenerowym festiwalem win w Klubie Wino! Wiecie już, że jesteśmy w nowej lokalizacji (al. Jana Pawła II, vis a vis Castoramy).
Formuła festiwalowa jest Wam już dobrze znana znana (i lubiana). Przy wejściu dostaniecie kieliszek oraz kartę degustacyjną z listą wszystkich win i cenami.
W plenerze, na naszym dużym podwórku, rozstawimy kilka stanowisk (5-7), przy każdym z nich jeden wystawca ze swoimi winami. Każdy z min. pięcioma pozycjami. Każdy z wystawców będzie Was częstował i, jak zwykle barwnie, o winach opowiadał. Będziecie mogli w luźnej atmosferze przemieszczać się między nimi, rozmawiać i próbować win oczywiście. Wasze ulubione będziecie mogli zakupić tego dnia w super promocyjnych cenach.
Jak zgłodniejecie, nakarmi Was jeden z najlepszych łódzkich food trucków: GASTROMACHINA https://www.facebook.com/mobilna.gastromachina/.
Zjeść, a także odstawić kieliszek i chwilę porozmawiać będzie mogli przy stołach, dzięki uprzejmości KAMZA CATERING
https://www.facebook.com/KamZaCatering.
Patronem medialnym naszej imprezy jest portal JEMY w ŁODZI https://www.facebook.com/JemywLodzi
Jak zwykle, będzie nam towarzyszyła dobra atmosfera i świetne humory 🙂
Przez najbliższe 3 tygodnie będziemy Wam przybliżać wystawców i partnerów wydarzenia, a przyjadą do nas ze swoimi winami:
WINKOLEKCJA
MIELŻYŃSKI Wines & Spirits
VINISSIMO
ENDOR WINA
FINE WINE
Dwóch kolejnych wystawców do potwierdzenia, niech to zostanie ew. niespodzianką :)))
Spróbujecie w sobotę ok. 30 win. WSZYSTKIE festiwalowe wina w promocyjnych cenach w dniu imprezy! Możecie kupić i zostawić do odbioru w kolejnym tygodniu, zakładamy, że nie przybędziecie samochodami więc ciężko może być wracać z zakupami :)))
Wstęp będzie płatny 30 zł + 10 zł kaucja zwrotna za kieliszek. Nie przyjmujemy rezerwacji. Po prostu przybywacie i wejściówkę uiszczacie GOTÓWKĄ na miejscu.
Aby formalności stało się zadość musimy zastrzec, że w którymś momencie wystawcom mogą skończyć się wina do degustacji, ale jeśli pamiętacie imprezę z zeszłego roku to raczej tak nie będzie

Szczegóły

Data:
4 czerwca
Godzina:
14:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Klub Wino
Kościuszki 132
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*