NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Łódzka Apokalipsa

26 maja | 08:00 - 17:00

Witaj w przyszłości!
Do niedawna cały świat pracował nad latającymi samochodami, lekarstwem na raka, wysyłaniem ludzi na marsa oraz wyrównaniem poziomu życia ludzkości. Jak dotąd udało nam się osiągnąć tylko to ostatnie. Niestety. Sprowadziliśmy totalny kataklizm na całą powierzchnię planety.
W pierwszej połowie XXI wieku niewielki konflikt o terytorium i zasoby przerodził się niespodziewanie w Trzecią Wojnę Światową. Stało się to za sprawą niespełnionych ambicji włodarza jednego z mocarstw atomowych, którego ofensywa militarna nie rozwijała się najwyraźniej zgodnie z planem.
Kiedy wszystkie strony konfliktu złamały już międzynarodowe konwencje zniszczony bronią jądrową, chemiczną i biologiczną świat pogrążył się wreszcie w ciszy atomowej zimy. Populacja została zdziesiątkowana a Ci, którym udało się przetrwać zaczęli łączyć się w grupy, pracując w piwnicach i schronach nad odbudową cywilizacji.
Najbardziej potrzebnymi ludźmi okazali się medycy. Sam widok ich fartuchów i narzędzi niesie pokrzepienie cierpiącym. Istotni są także ubrani w gumę i maski przeciwgazowe kurierzy, którzy mogą przemieszczać się po skażonych terenach. Bezpieczeństwa i porządku w schronach pilnują natomiast byli żołnierze, policjanci, a nawet strażnicy miejscy. Wszechobecny mrok i cierpienie nieoczekiwanie przyczyniły się do rozkwitu kultury Gotów, a także cyber-goth.
Jeśli kiedyś chcieliście przenieść się do świata Mad Maxa czy Fallouta nie możecie ominąć tej imprezy. Przyjedźcie, przyjdźcie lub doczołgajcie się 28 maja w okolice Piotrkowskiej 80. Zaczynamy o 20:00. Będą na Was czekać dwie klimatyczne sale. „Poziom 0” – sprzyjająca dyskusji i relaksowi. „Poziom -1” – ciasna i duszna piwnica, w której przygotujemy Wam przestrzeń do zabaw (medical play, unieruchomienie, spanking) oraz darkroom, dla tych którzy chcą popraktykować odtwarzanie cywilizacji 😉
Na tej imprezie stawiamy na klimatyczny dress-code. Jeśli przyjdziecie w stroju powszednim lub wieczorowym, zostanie on Wam odebrany na bramce i oddany dopiero przy opuszczaniu imprezy.
Jesteśmy także przyjaźni osobom LGBTQ+. Nie obawiajcie się dyskryminacji ze względu na orientację, wygląd czy poglądy.
Jeśli chcecie pobawić się igłami, zapewnimy Wam go tego miejsce. Prosimy jednak: przynieście własne igły, gaziki, rękawiczki i środki do dezynfekcji.
Wejściówka wnoszona:
– gotówką lub Blikiem na wejściu: 100 zł
– przelewem lub Blikiem, który zaksięguje się przynajmniej dzień wcześniej: 80 zł

Szczegóły

Data:
26 maja
Godzina:
08:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Sin City Fucktory
Piotrkowska 80
Łódź, łódzkie Poland
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*