NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Reset

31 sierpnia | 20:00 - 21:00

Tylko w te wakacje i wyłącznie na wielkich, kinowych ekranach, zagości RESET. Imponujące rozmachem, dokumentalne widowisko dla fanów ekstremalnych sportów, brawurowych akcji i egzotycznych, epickich wręcz krajobrazów. Po roku obfitującym w dramatyczne zmiany, roku utrzymywania dystansu, RESET porywa w zapierającą dech podróż, by podziwiać naturę w czterech ekstremach i odkryć nasz świat na nowo. Umożliwi to m.in. fantastyczna jakość obrazu (rozdzielczość 4K) i dźwięku (technologia Dolby Surround 7.1), w jakiej zrealizowano film oraz hipnotyzująca muzyka Jorisa Voorna. RESET trzeba zobaczyć właśnie w kinach, gdzie zapewnione są najlepsze warunki wyświetlania.

Ekstremalna podróż przez krańce świata

Bohaterami filmu są młodzi ludzie, którzy pośród bezkresnych przestrzeni koła podbiegunowego czy białych, piaszczystych plaży Polinezji Francuskiej, postanowili nadać swemu życiu wyjątkowe znaczenie. Charyzmatyczni, inspirujący, z poświęceniem uprawiają sporty ekstremalne, pozostając przy tym w głębokim kontakcie z naturą. RESET niesie pozytywny przekaz: by z troską dbać o relację z rówieśnikami i otoczeniem.

Mocne historie, silne osobowości

Zawsze pragnąłem dzielić się uchwyconymi w filmach głębokimi emocjami z publicznością oraz pokazywać mocne historie, silne osobowości, pełnych namiętności mężczyzn i kobiety, wyjaśnia Thierry Donard, reżyser. Warty podkreślenia jest ekologiczny styl życia, jaki wybierają – bo ten ludzki wymiar odpowiedzialności jest w moich filmach kluczowy.

Szczegóły

Data:
31 sierpnia
Godzina:
20:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Multikino
Piłsudskiego 5
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://multikino.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*